Zayıflatan papatyalı boza

"Zayıflatan papatyalı boza "17 Aralık 2012 tarihli melek Baykal’ın sunduğu “Melek” programına konuk olan güzellik uzmanı Şems Arslan, konuk oldu.

Şems Arslan, çatlaklara, hamilelik öncesi ve sonrası için cilt sıkılaştırıcı, saçlar, tırnaklar ve dişler için fayda sağlayan 2000 yıllık bir tarif olan “Zayıflatan papatyalı boza” tarifini melek izleyicileri ile paylaştı.

Malzemeler

* 2 yemek kaşığı papatya kurusu

* 2 litre kaynar su 1 su bardağı şeker

*1 çay kaşığı kuru maya veya siyah ekmek

*1 çay bardağı yulaf

Hazırlanışı: Cam bir kabın içine kuru papatya, Şeker, 1 çay kaşığı kuru maya veya siyah ekmek, 1 çay bardağı yulafı ilave edip 2 litre ılık suyu ilave edin. Tahta kaşıkla karıştırın 24 saat bekletin. 24 saatin sonunda “Zayıflatan papatyalı boza” tarifiniz hazır. Bu tarif günlük kullanım içindir. Bir kullanımda yukarıda sayılan faydaları göremezsiniz en az haftada 1 uygulayın.

 

Sponsor Bağlantılar

Zayıflatan papatyalı boza” için bir yorum

  • 24 Aralık 2012 tarihinde, saat 18:28
    Permalink

    Merhaba , Bir gün (Pazar)sabah kalkmış keyifle tatil gününün tadını çıkartırken TV’de Şems Arslan hanımı izlerken kendimi buldum.Bir anda TV’ye kilitlendim.Nedeni,insana konuşması güven ve sıcaklık veriyordu.O gün karar verdim. Bu güzel insanla kesinlikle tanışıp,onun o muhteşem iksirlerinden yararlanacağıma. Dediğimi yaptım ve 2 hafta sonra ulaştım. Gördüğümde hiç yanıltmadı bizi.Gerçekten de kalbi ve yüzü bir, melek gibi bir insan karşımızda. İyi ki gelmişiz dedik.Bakımımızı yaptırttık ve şimdi düzenli olarak cilt ve vücut bakımımızı büyük bir keyifle yaptırıp, mutluluk içinde ayrılıyoruz mekanından.Her zaman gönlümden dua ediyorum kendisine.ALLAH ona güç,kuvvet,sağlık ve bol kazançlar versin.Sen seviyoruz. GÜZEL VE MUTLU İNSAN… Meral

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir