Yıldız Çağrı Atiksoy’un cildi nasıl düzeldi?

"Yildiz_cagri_Atiksoy_cildi"Yıldız Çağrı Atiksoy’un cildi nasıl düzeldi,’Öyle Bir Geçer Zaman ki’ nin başarılı güzel oyuncusu Berrin’in yüzündeki problemden nasıl kurtulduğu tartışma konusu…

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ nin Berrin’i Yıldız Çağrı Atiksoy’un yüzündeki problemden nasıl kurtulduğu tartışma konusu oldu.

Bir çok firmanın ” Yıldız Çağrı bizim yöntemimiz sayesinde “pembe maske” iyileşti” şeklinde reklam yapması genç oyuncuyu rahatsız etti.

Sivilce problemi yaşayan Yıldız Çağrı Atiksoy ilk çare olarak başvurduğu güzellik merkezlerinde uygulanan yöntemlerin işe yaramaması sonucu JFK Hastanesinde 2 aydır özel dermotolojik tedavi görüyor.

Atiksoy’un tedavisini yürüten Dermatoloji Uzmanı Dr. Neslihan Dolar tedavi hakkında bilgi vererek, ” Yapmış olduğumuz tetkikler ve tahliller sonrasında kullandığımız çeşitli ilaçlarla tedaviye başladık. İki buçuk aydır devameden tedavi sonrasında epey bir yol katettik. Yıldız Hanımın tedavisi halen devam etmektedir.” dedi. İlaç tedavisinin yanı sıra çeşitli bakımlarında doktor kontrolünde uygulandığı tedavi Çağrısoy’un derdine deva oldu. Aldığı bu güzel sonuçlar güzel yıldızın da yüzünü güldürdü.

 

Sponsor Bağlantılar

Yıldız Çağrı Atiksoy’un cildi nasıl düzeldi?” için 2 yorum

 • 13 Haziran 2011 tarihinde, saat 07:22
  Permalink

  bende bu haberi okudum ve etkilenmedim açıkçası haberden benim düşüncem pembe maske gerçekten işe yarıyor kullandım benim kullandığım gerçi orjinaliydi La Santé pembe maskeydi diğer markalı pembe maskeler sahtesiymiş öyle diyorlar internette okumuştum ters etki yaratıyormuş. La Santé pembe maske güzel bir ürün çıkaranlara çok teşekkür ediyorum. kullanmak isteyen varsa tavsiye edebilirim.

  Yanıtla
 • 19 Haziran 2011 tarihinde, saat 20:07
  Permalink

  ben bugüne kadar bir çok cilt ilaçları kullndım ama hiç birinden memnun olmadı tv izlerken rastgele pembe maske reklami geldi karşıma ve hemen alıp şansımı deniyim dedim çok güzel sonuçlar verdi şok oldum eğer bu ilaç gerçekten kendisini tuturursa çok iyi olacak şimdi cildim ter temiz+pürüzsüz pembe maske ilaçını çıkaran kimse teşekkür ederim KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir