Tuğçe Işınsu bilinçaltıyla 33 kilo nasıl verdi

Tuğçe Işınsu bilinçaltıyla 33 kilo nasıl verdiTuğçe Işınsu bilinçaltıyla 33 kilo nasıl verdi

Yazar Danışman Tuğçe Işınsu, bilinçaltıyla kilo verilebildiğini ve bu sayede 4 ayda 33 kilo kaybı yaşadığını söyledi. Zahide Yetiş’in konuğu olarak ekranlara gelen Işınsu, son yazdığı kitapta çok sayıda Esma ül Hüsna’nın bulunduğunu ve bunları okudukça tokluk hissiyatı yaşadığını dile getirdi. Zaman zaman istediğini de sonuna kadar yediğini belirten Işınsu, OL’ der ve OLUR’ isimli kitabından neler yaptığını anlattı

Bilinçaltı nasıl zayıflatır?

Ben zayıfım deyip kaydedin ve 21 gün boyunca bunu dinleyin.

Çok yiyip kilo almayan insanların bilinç altı çalışıyor demektir.

Vücuttaki yağı anmanın geçmişle ve inanç sistemiyle bir bağlantısı vardır

21 GECE BU SESİ DİNLEYİN
Bilinçaltınıza ilk etapta 5/10 kilo için bir zayıflama emri verin, o onayı verince sizi o kiloya getirmek için çalışmaya, elinden geleni yapmaya başlayacak. Seni diyetisyene gönderen, rejime sokan, kilonu sorgulatan da zaten bilinçaltı. O nedenle dönüşüm zaten bilinçaltı ile başlamalı.
Sesinizi kaydedin ve 21 gece uyku öncesi dinleyin, bilinçaltı neye inanırsa sizi o hale getirir:
Ben zayıfım.
Kolayca istediğim ideal kilomda kalabilirim.
Yemekler bana mutluluk verir, zayıf da kalmamı destekler.
Her su içişimde arınırım ve zayıflarım.
Yemek yemek güzeldir, ben her zaman zayıf olabilirim.
Hızlı ve rahatça zayıflıyorum.
Kendimi olduğum gibi seviyorum ve kabule geçiyorum.
Ben tokum, az yer tok hissederim.
İyileşmek için nasıl kansere nezle muamelesi yapılması gerekiyorsa, korku enerjisinde kalmadan yola devam etmek şartsa, bu alanda da ben verdiğim 30 kiloya 3 kilo muamelesi yaptım. Unutmayın; her şey önemsiz yeri geldiğinde ama siz çok güçlüsünüz. Olumsuz enerjiyi büyütmeden işin içine girilmeli, 21 günde enerji, ruh, beden zaten değişime ayak uyduruyor ve gerisi geliyor. Bu aşamada mutlaka yine uyku öncesi eski zayıf bir resminiz ile olumlama-imgeleme-komut verme çalışması yapın uyku öncesi. Sabah uyanınca yine olumlama, sevgi sözlerini enerji çalışmaları eşliğinde avuçlarınıza kodlayın, geçirin ve avuçlar ile bedeninize masaj yapın, sevin, dokunun. Kilonun da sebebi yine her olayda olduğu gibi “sevgi” eksikliği… O engelli kız enerjisini taşıdığım için ben bu sorunu yaşamıştım, siz de kendi yaşamınızdaki karşılığını bulun.
ALLAH’IN İSİMLERİYLE ZİKİR YAPIN
Şimdi iki elini çapraz şekilde boynuna sar sağ ve soldan ve söyle “beni seviyorum, beni kabul ediyorum, benden özür dilerim, beni affediyorum…” çocukluğuna odaklan sevgide kal, tekrar et. İnan.
Ben geceleri aç hissetmemek için Esmaülhüsna zikri yapıyordum, seanslarım gece geç saat bitince gecenin de manevi enerji desteği ile kendimi Allah’ın güzel adlarına bırakıyordum. Manevi açlık gidince fiziksel açlık zaten önemsiz kalıyor…”

Tuğçe Işınsu diyet yapmadan 33 kilo nasıl verdi, Tuğçe Işınsu diyeti, Tuğçe Işınsu 33 kilo nasıl verdi, Bilinçaltı nasıl zayıflatır, tuğçe Işınsu kitabı OL’ der ve OLUR,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir