Tuba Büyüküstün Onur Saylak Düğün Resimleri

"Tuba Büyüküstün Onur Saylak Düğün Resimleri"Tuba Büyüküstün Onur Saylak Düğün Resimleri, İki başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ile Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak’ın Paris’teki nikahından ilk fotoğraflar

Etekleri kabartma tüllü, başında beyaz bir bandaj eşliğinde saçlarını açık bırakan ve yüzünü duvağıyla örten Tuğba Büyüküstün, güzelliğiyle göz kamaştırdı. Nikahı kıyan konsolos müşaviri Emre Kadıoğlu ikiz bebek bekleyen çiftten önce Tuğba Büyüküstün’e soruyu yöneltti. İlk ‘evet’ diyen Tuğba Büyüküstün oldu. Ardından Onur Saylak ‘evet’ dedi. Çift tek taş nikah yüzüğüne taktıktan sonra Tuğba, Onur Saylak’ın ayağına bastı.

Yarım saatten kısa süren nikah töreninin ardından olayı medyadan duyan çok küçük sayıda hayran fotoğraf çekmek istedi. Ancak Saylak’ın kardeşleri ve özel tutulmuş bir grup fotoğraf çekilmesini engellemeye kalkınca hayranları sinirlenerek, “Burası sokak ve sokakta insanlarlara engel olamazsınız, ne bu hal Allah aşkına ne saklıyorsunuz” diye öfkelendiler. Çiftle beraber gelen kişiler gazetecilerin de fotoğraf çekmesini engelledi. Tuğba ve Onur çifti konsolosluk binasından eski model beyaz bir Rolls Royce araba ile ayrıldılar.

Sponsor Bağlantılar

Tuba Büyüküstün Onur Saylak Düğün Resimleri” için 2 yorum

  • 01 Ağustos 2011 tarihinde, saat 09:31
    Permalink

    onur nefes dizisinde uzun kıvırcık saçlarıyla inanılmaz derecede heath ledger ı andırıyordu

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir