Tilya Kürü Dr. İbrahim Saraçoğlu

Tilya Kürü Dr. İbrahim Saraçoğlu
Atv’de yayınlanan hafta içi her gün konu ve konukları ile güne renk katan sunumunu Zahide Yetiş’in yaptığı “Zahide ile Yetiş hayata” programının bugünkü konuğu (30.04.2015) Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, oldu.

 

Dr. İbrahim Saraçoğlu, programda vücuttaki yağları yakan metabolizmayı düzene sokan ve ayda 7 – 8 kilo verdiren Tilya kürü (tilya çayı) tarifini Atv izleyicileri ile paylaştı.

 

Diğer adı ile kış ıhlamuru olan tilya kürü zayıflamaktan çok vücutta ki yağları yakıyor. Bünyeye göre kimine ayda 7 – 8 kilo verdirirken kimine 3 – 4 kilo vermeyi sağlıyor.

 

Hamilelerde tilya kürünü kullanabilir. Doğumdan sonra ise 6 ay sonra kullanılabilir. Sigarayı bırakıp kilo alanlar içinde kilo alımını durdurur aynı zaman da vücutta yağ yakımını hızlandırıyor Tilya kürüne ilave olarak günde bir avuç çilek, böğürtlen karıştırıp öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere tüketilrse yağ yakımını daha fazla hızlandırmış olursunuz.

Yağ yakan tilya çayı

 

Malzemeleri;

– 5 gram Altın otu (1 tutam)
– 10 gram Kuşburnu (10 – 12 tane)
– 10 gram Ihlamur (2 tutam)

 

Hazırlanışı ve uygulanışı: Tüm malzemeleri 1 litreden az yarım litreden çok aşağı yukarı 750 ml suda 7 – 8 dakika kaynatıp ılıyınca gün içinde 5 – 6 saat içinde tüketin. Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere de tüketebilirsiniz.

 

Dr. İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan çay, Dr. İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü, Tilya Kürü, Emziren anneler tilya kürünü kullanabilir mi,Yağ Yakan Tilya çayı, 30 nisan zahide yetiş tilya çayı,tilya kürünü hamileler tüketebilir mi

Sponsor Bağlantılar

Tilya Kürü Dr. İbrahim Saraçoğlu” için 5 yorum

 • 15 Mayıs 2017 tarihinde, saat 21:31
  Permalink

  Benim bebeğim 6 aylık bu kurden kullanmak istiyorum ama bebeğime de herhangi bir kilo kaybı yapar mı veya zarar verir mı emziriyorum çünkü

  Yanıtla
  • 16 Mayıs 2017 tarihinde, saat 07:50
   Permalink

   Hamilelerde tilya kürünü kullanabilir. Doğumdan sonra ise 6 ay sonra kullanılabilir

   Yanıtla
 • 02 Ağustos 2017 tarihinde, saat 18:06
  Permalink

  İbrahim hocam Benim 25.10.2004 doğumlu oğlum var. 1.48 boyu, 56 kg tilya kürünü uygulayabilirmiyiz, veya yağ yakıcı tavsiye edebileceğiniz başka bir kür varmı. Önemli bir hastalığı yok. İlaç kullanmıyoruz. Ameliyat geçirmedi. Şimdiden ilginize teşekkür ederim

  Yanıtla
 • 02 Ağustos 2017 tarihinde, saat 19:15
  Permalink

  Ayrıca önericeğiniz kürü nekadar süre devam etmeliyiz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir