Survivor Samanta Mendes kimdir?

"Samanta Mendes kimdir"Survivor Samanta"Survivor Samanta Mendes kimdir?

Samanta Mendes kimdir, Survivor Samanta Mendes, Survivor Samanta,

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı program Survivor 2014 bu sezonda gönüllüler takımında Afrika’nın kuzeybatısında deniz kenarında küçük bir ülke olan Gine Bissau’lu Samanta Mendes…

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ‘Şaka da Şuka’nın sunucusu ve model olan Samanta Mendes, Gine Bissau doğumlu 27 yaşında.

Türkiye’ye 2006 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak gelen Samanta, tam bir Türkiye aşığı ama Kayseri’yi ayrı bir seviyor. Soranlara ‘Kayserili Fadime’ olarak kendini tanıtıyor. Tıp Fükaltesi’nden sonra diplomasını alıp beyaz önlük giyecek olan Samanta, öğrenciliğinin yanı sıra Joker Ajans’ta mankenlik, fotomodellik, sunuculuk gibi pek çok işi bir arada götürüyor.
Güzellik Kraliçesi
Özel bir televizyon kanalında ‘Anadolu Keyfi’ diye bir program da yapan Samanta tüm Anadolu’yu karış karış geziyor. Gezdikçe de daha bir seviyor Türkiye’yi… Samanta 10 yaşındayken babası doğum günü hediyesi olarak yerel bir güzellik yarışmasına kaydını yaptırıyor. Samanta’nın podyum tutkusu da böyle başlıyor. 16 yaşında Gine Bissau güzellik yarışmasını kazandıktan sonra Samanta’nın kaderi de değişiyor.
Türkiye’ye geldikten sonra bir süre podyumlara ara verdiğini söyleyen Samanta, “Türkiye’ye geldiğim ilk yıl podyumdan uzak durdun ama daha fazla dayanamayıp tekrar modelliğe başladım. Podyum benim hayatımın bir parçası, modellik benim kanımda var. Ankara’da Joker Ajans ile çalışıyorum” diyor.

 

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir