Survivor didem kimdir? Didem Kılıç resimleri

"Survivor-didem-kimdir"Didem-Kılıç-resimleri"Survivor didem kimdir? Didem Kılıç resimleri, “Survivor Ünlüler – Gönüllüler” yarışmasındaki adaylar açıklandığında “Gönüllüler” kategorisindeki yarışmacılar arasındaki bir isim herkesin aklına “Bir yerden hatırlıyorum ama nereden?” sorusunu getirdi.

Hürriyet’in haberine göre, yarışmaya “Gönüllüler” arasından katılan Didem, reklamcı olduğunu ve oyunculuk eğitimi aldığını söylemişti. Kendisini Didem Ceren olarak tanıtan yarışmacı, aslında 2006 yılında “Oryantal Star” yarışmasına Adana’dan katılan Didem Kılıç’tan başkası değildi.

Didem, 24 yaşında katıldığı “Oryantal Star” jüri üyelerinden Tanyeli tarafından asık yüzü nedeniyle sürekli uyarı alıyordu. Tanyeli, bir oryantalin güler yüzlü olması gerektiğini söyledikçe Didem kendisini şu sözlerle savunuyordu;

“Herkes mutlu olmak zorunda değil. Yüzümün tebessüm etmesinin önemi yok. Herkesin bana alışması için biraz zamana ihtiyacı var…” ;
‘ACI ÇEKMEKTEN RUHUM YORULDU’
Didem’i her hafta yüzünün asıklığı nedeniyle azarlayan jüri üyelerine kendisini anlatmaya çalışırken; “Acı çekmekten artık ruhum yoruldu.” sözlerinden sonra canlı yayında gözyaşlarına hakim olamamış ve zor bir hayatı olduğunun altını bir kez daha çizmişti.

Cumartesi gecesi başlayan Survivor yarışmasına katılan Didem, adadaki diğer arkadaşlarıyla bir türlü anlaşamadı.

Özellikle Ceyda ve Taçmin’le kavga eden Didem şimdiden adanın en çok dikkat çeken ismi oldu.

Sponsor Bağlantılar

Survivor didem kimdir? Didem Kılıç resimleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir