Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde Hazal Kaya’nın partneri Seçkin Özdemir oldu!

"hazal kaya"seçkin özdemir"Son Yaz Balkanlar 1912,Son Yaz Balkanlar 1912 hazal kayanın partneri,Son Yaz Balkanlar 1912 seçkin özdemir, Son Yaz Balkanlar 1912 oyuncu kadrosu, Son Yaz Balkanlar 1912 dizisi ne zaman başlayacak, “Son Yaz Balkanlar 1912” atv’de Eylül ayında başlayacak olan Savaşın gölgesinde kalan karakterlerin acılarına, direnişlerine ve aşklarına şahit olacağınız “Son Yaz Balkanlar 1912” dizisinde Hazal Kaya’nın partneri Seçkin Özdemir oldu!

Harbin 100. Yılında hayata geçecek “Son Yaz Balkanlar 1912″nin yapımcılığını Adam Film – Tarkan Karlıdağ ve Serdar Akar üstleniyor. Senaryosu ise Kürşat Başar’a ait .

Tarihi gerçekleri temel alarak oluşturulan hikaye, Balkan savaşının arifesinden Çanakkale savaşına kadar olan süreci konu alıyor. Kardeşçe yaşamak için savaşan bir halkın topraklarına sahip çıkmak uğruna direnişini ve memleketlerinden göç etmek zorunda kalışlarının hikayesi…

Başrollerinde Hazal Kaya, Seçkin Özdemir, Furkan Palalı, ve Tuğçe Kazaz’ın yer alacağı dizinin çekimlerine Ağustos ayında Makedonya’da başlanması planlanıyor.

Sponsor Bağlantılar

Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde Hazal Kaya’nın partneri Seçkin Özdemir oldu!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir