Show tv Adını Feriha Koydum

Show tv Adını Feriha Koydum, Daha önce Artık Büyüdüm olarak belirtilen dizi “Adını Feriha Koydum” olarak karar verildi.

Başrollerini Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Metin Çekmez, Deniz Uğur, Çağatay Ulusoy, Melih Selçuk, Ceyda Ateş ve Cihan Okan’ın paylaştığı, zengin arkadaşlarına özenen kapıcı kızı Feriha’nın çevresinde gelişen olayları anlatacak dizinin ismi “Adını Feriha Koydum” olarak netleşti.

Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanan dizinin, Ocak ayında Show Tv ekranlarında başlaması planlanıyor.

Hazal Kaya, yeni dizide babası kapıcılık yapan ve zengin gençlere özenen bir kızı oynuyor. Dizi, Etiler’de lüks bir apartmanın bodrum katında yaşayıp, kapıcılık yapan Rıza, temizlikçi karısı Zehra ve kızları Feriha’nın çevresinde gelişen olayları konu ediyor. Aşk-ı Memnu’da Ziyagil Ailesi’nin yalıda büyüyen kızı Nihal’i canlandıran güzel oyuncu, bu kez zengin arkadaşlarının gösterişli yaşamına özenen, fakir bir ailenin kızı olan Feriha olarak ekrana gelecek.

Üniversiteyi kazanmasıyla hayatı değişen Feriha, kendisini zengin bir kız olarak tanıtarak, kısa sürede partiler, lüks otomobiller ve pahalı markalarla dolu bir dünyaya adım atıyor.

Sponsor Bağlantılar

Show tv Adını Feriha Koydum” için 3 yorum

 • 02 Ocak 2011 tarihinde, saat 18:58
  Permalink

  bende hazal kayayı çoook beğeniyorum.bu projede onunla yer almak çok isterim

  Yanıtla
 • 03 Ocak 2011 tarihinde, saat 11:49
  Permalink

  milletrin adını enayi koydum ile yani rejisör ve senaristler milleti iyise saf sandılar oyuncu kadrosu sıfır hep ajitasyona yönelik yapım masrafı düşük dizilerler paranın peşine düşmüşler yazık bu dizi türk halkından tam bir şamar yer yakında ve yayından kalkar,

  Yanıtla
 • 02 Nisan 2011 tarihinde, saat 16:54
  Permalink

  ayy şu kızzzzzzzzzzzzzzzzz çooooooooooook güzel

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir