Seyrek kaşlar için vazalin kullanın

Seyrek kaşlar için vazalin kullanın, Kimi kadın kaşlarının fazla gür kimi ise seyrek olmasından şikayetçidir sizde kaşlarınızın seyrek olmasından şikayetçiyseniz  vazelin ile doğal yolla gür ve sık kaşlara kavuşun. Kaşlarınız ile ilgili dikkat etmeniz gereken noktalar…

Şekline odaklanın

Eğer seyrek ve şekilsiz kaşlara sahipseniz kendiniz alabilirsiniz. Ancak yine de dikkatli olmanız gerekmektedir. Mümkünse kaşlarınızı alırken yakın bir ayna kullanın ve her harekette aynayı uzaklaştırarak nasıl göründüğüne dikkat edin. Gelişigüzel tüyleri çekmek kaşlarınızın şeklini güzelleştirmez.

Kaş kalemi her daim elinizin altında!

Kaşlarınızı dilediğiniz şekilde aldıktan sonra kaş kalemi kullanmanız gerekmektedir. Kaşlarınızın tam renginde veya hafif açığı bir kalem seçin. Bu sayede yapay görünmesini engellemiş olacaksınız.

Her gece vazelin sürün!

Kulağa garip gelebilir ancak her gece uyumadan önce ufak miktarda kullanılan vazelin, kaşlarınızın yeniden büyümesini destekleyecektir. Gece yatmadan önce yüzünüzü temizleyip vazelin uygularsanız, zamanla kaşlarınızın gürleştiğini fark edeceksiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir