Prof. Dr. Ömer Özkan kimdir? Biyografisi

"Prof. Dr. Ömer Özkan" Türkiye’nin ilk çift kol nakli ve dünyada kadavradan ilk rahim naklini gerçekleştirdikten sonra tamyüz nakline de imza atan Prof. Dr. Ömer Özkan , başarılarıyla adını tıp tarihinin efsane isimleri arasında yazdırdı. Tıp Dünyasına adını yazdıran Prof. Dr. Ömer Özkan kimdir? Biyografisi, hayatı, eğitimi, aldığı ödüller, 31.12.1971 doğumlu olan Prof. Dr. Ömer Özkan, Yrd. Doç. Özlenen Özkan, ile evli, 1 kızı var.

Eğitimi:Ankara Cumhuriyet Lisesi,
Hacettepe Üniv. Tıp Fakültesi AKADEMİK KARİYERİ:
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı (Uzmanlık- 2001)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
(Yrd. Doç. Dr. -2004)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
(Doç. Dr. 2006)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
(Prof. Dr. 2011)
YURTDIŞI EĞİTİMİ:
Tokyo Üniversitesi Perforator Flepler ve Supermikrocerrahi (2004)
Tayvan I/Shou Universitesi, E-Da Hastanesi (2005)
Almanya Münih’te Bogenhausen Technical University (2006)
ÖDÜLLERİ:
Scientific Essay Contest Junior Basic Science Ödülü (2002)
EURAPS Young Plastic Surgeons Scholarship bursu (2005)
Akdeniz Üniversitesi Teşvik Ödülü (2007)

Sponsor Bağlantılar

Prof. Dr. Ömer Özkan kimdir? Biyografisi” için 2 yorum

 • 01 Şubat 2012 tarihinde, saat 09:48
  Permalink

  selam cok hayranlıkla ızledım allah daha cok başarılara yolunu acık etsın allah uzun ömürler nasıp etsın böyle başarılı bır doktorumuz yerı dolmaz cok guru duydum allah her anneye böyle hayırlı evlat nasıp etsın ben kendısınden randevı almak ıstıyorum mümkünmü ben kendımı tanıtamadım özür ınanın bunları yazarken aglıyorum ben 1963 dogumluyum eskışehırde ıkamet edıyorum 5 ene önce benım kızım öldü 23 yaşında trafık kazası anı ölüm oldu tabıkı benım üzütümden yüzümde cökmeler oldu sarkmalar oldu bgende estetık olmayı düşünüyordum ama önemlı olan kendını ıyı bırılerıne emanet etmek bende araştırıyordum o arada bu başarılı haber cıktı allah banada yardım etoı galıba bana cevap yazarsanız menun olrum allah razı nolsun sızlerden saygılar

  Yanıtla
 • 12 Temmuz 2015 tarihinde, saat 21:24
  Permalink

  Benim sorunum öncelik çok kıymetli hocamız Prof.Dr Ömer ÖZKAN beyle tanışmak daha sonra 30 yıllık protez hayatıma onun aracılığıyla son vermek istiyorum. sağ ön kol dirsek altından protez kullanıyorum,ve halla parmak damarlarım hareket ediyor bazı zamanlar hareket etmezsin parmaklarım sızlıyor bana yardım elinizi uzatmanızı bekliyorum bende çocuklarımın ellerinden tutup parklara gitmek istiyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir