Penti 2012-2013 sonbahar kış çorap modelleri

Bu sezon Penti’de çorapların iki yüzü var; gündüz ve gece… Triko çoraplar, kış fileleri, Always Black serisi, desenli Pentimizer’lar, kadınların çorap çekmecelerinin olmazsa olmazları arasında… Penti 2012/2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, çorapta, ev & iç giyimde sezon trendleri ve ipuçlarını sıralıyor. Penti, bu sezon yükselişte olan kalın ve desenli triko çoraplar, danteller, kış fileleri ve opaklarla tarzını yakalamak isteyenleri bekliyor. Kadının ruh halini, iç dünyasını yansıtan modelleriyle Penti 2012/2013 koleksiyonu, iddialı ve çarpıcı bir şekilde kış günlerine hazırlanıyor.

İster işte, ister sokakta, ister kafede gündüz şıklığınızı tamamlayacak kalın triko kazakların dokusunda; fakat kullanılan iplik sayesinde yumuşak ve nefes alan bir dokuya sahip olan rahat, sıkmayan, terletmeyen farklı örgülerdeki “Triko çoraplar” topuklu ayakkabılarla bile giyilebilecek zariflikte… Kışın sert koşullarında, file görüntüsünde kalın ama zarif görünümlü çorap giymek isteyenler için farklı ipliklerle örülen kendinden delikli, ajurlu “Kış fileleri” hem gündüz hem gece her tür kıyafet ve ayakkabı ile kullanılabilecek şıklıkta ve iddiada. 210 denye kalınlığındaki “kış fileleri” yumuşak tuşesiyle rahat bir kullanım sağlıyor. Kış gecelerinin vazgeçilmezi siyah ise “Always Black” serisi ise ilginç detay ve desenlerle farklı kılarak kışın çok konuşulacak modelleri arasında yerini alıyor.

Desenli “Pentimizer” serisiyle fit görünümü yakalarken tasarımın da tadını çıkarmak mümkün. Serinin gözde modelleri küçük puantiye deseniyle “Stil” ve küçük baklava deseni ile “Clara” karnı düzleştirip, basenleri inceltirken “Polly” modeli bunların yanında popoya da kalkık bir görünüm kazandırıyor. Hatta boyuna çizgili modeller bacakları olduğundan uzun ve ince gösterme iddiasında. Pentimizer serisinin “Lycra Beauty” özellikleri ise vücudu sıkmadan şekillendiriyor. Lycra’nın konforu ön planda tutularak, özel iplikleri sayesinde bedende beğenilmeyen bölümleri topluyor, günlük yaşamdaki hareketlerde hiçbir rahatsızlık hissettirmiyor. Kışın en soğuk günlerinde sıcacık bacakları saracak olan “Termal külotlu çoraplar” içlerindeki polar dokusu sayesinde hiç üşütmüyor. Yumuşak dokusuyla bedeni mükemmel bir şekilde saran çoraplarla, görüntüden ve şıklıktan ödün verilmiyor.

"Penti 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu"

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir