Nurselin Evi Zincir İşi Yelek Yapımı Tülin İriş

Nurselin Evi Zincir İşi Yelek Yapımı Tülin İrişNurselin Evi Zincir İşi Yelek Yapımı Tülin İriş

Nurselin Evi Zincir İşi Yelek Yapımı

Örgü Uzmanı Tülin İriş ile kafes örgü ile mükemmel işlemeler yapın. Zincir İşi Yelek Yapımı
Zincir İşi Yelek Yapımı Tülin İriş

27 Nisan 2017 Nurselin Evi programına konuk olan, her programda farklı bir model ile izleyicilerin karşısına çıkan Örgü Uzmanı Tülin İriş’ten çok şık Zincir İşi Yelek yapımı.

Zincir İşi Yelek Yapımı
Yapımı İçin; 4 Mevsim Kullanılabilen parlak Bir İplikden 2 Yumak Siyah Renkten,1 Yumak Batik Renkten Yapımı İçin De 2 Numara Ve 5 Numara Tığ Gerekmektedir. Zemin İçin İstenilen Miktarda Zincir Çekilir Çekilen Zincirin Üstüne İlk Kafes İçin 4 Zincir Çekilir. Alttan 2 Zincir Atlanır 3. Zincire Batarak2’li Trabzan Yapılır. Aralarda 2 Zincir Çekilir Alttan 2 Zincir Atlanır Ve 2’li Trabzan Yapılır. Kafesler Küçük Yapmalı Çünkü Kafeslerin İçlerini Zincir İşiyle Rahat Bir Şekilde Doldurabilmek İçin. 38 Beden İçin Ön Parça İçin 25 Cm Arka İçin 45 Cm Zincir Çekilir. Kol Evi İçin Önlerden 5’er Cm Arka İçin 4’er Cm Eksiltilir. Omuzlar İçin 10’ar Cm Bırakılmalı. Kol Evi Uzunluğu İçin 20-22 Cm Olmalı. Yaka Evini Kol Eviyle Beraber Açılır Ve Yaka Evi İçin 1’er Kafes Eksiltilir. 5 Numara Tığ İle Zincir İşini Yapmaya Başlanır. İplik Alttan Tutulur, Tığ Kafesin İçinden Sokulur Ve Alttaki İplik Yukarı Çekilir.İplik İki Parmağımızla Alttan Yürütülür. Kullanılan İplik İnce Olduğundan Zincir İşlerini Sık Sık Batarak Yapılmalı. Dal Çalışmasını İstediğimiz Şekilde Çalışılabilir.

27 nisan 2017 nurselin evi Zincir İşi Yelek yapımı, nurselin evi Tülin İriş Zincir İşi Yelek Yapımı, Zincir İşi Yelek Yapımı, tülin iriş Zincir İşi Yelek anlatımlı,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir