Nurselin Evi Çocuklar İçin Şapka Yapımı Tülin İriş

Nurselin Evi Çocuklar İçin Şapka Yapımı Tülin İrişNurselin Evi Çocuklar İçin Şapka Yapımı Tülin İriş

Örgü Uzmanı Tülin İriş ile Çocuklar İçin Şapka Yapımı
Çocuklar İçin Şapka Yapımı Tülin İriş

7 Mart 2017 Nurselin Evi programına konuk olan her programda farklı bir model ile izleyicilerin karşısına çıkan Örgü Uzmanı Tülin İriş’ten çok şık Çocuklar İçin Şapka yapımı.

Çocuklar İçin Şapka Yapımı

Şapka Yapımı İçin; 1 Yumak Küçük Çiceklibebek İpliği, 7 Numara Tığ Gerekmektedir. İplik 2 Kat Yapılır. 6 Zincir Çekilir.
Çekilen Zincirin İki Ucu Birleştirilerek Halka Yapılır.
Yapılan Halkanın İçine 10 Tane Sık İğne Yapılır. Çiçekler Örgünün Ön Yüzüne Denk Getirilir.
2. Sırada Sık İğnelere Çift Batarak Örülür.
3. Sırada Sık İğnelere 1 Kere Tek, 1 Kere Çift Batarak Örülür . 4. Sırada Sık İğnelere 2 Kere Tek, 1 Kere Çift Batarak Örülür 5.Ve 7. Sıralarda Sık İğnelere Tek Batarak Örülür. 6. Ve 8. Sıralarda Sık İğnelere 2 Kere Tek, 1 Kere Çift Batarak Örülür. Çocuğun Başının Büyüklüğüne Göre Sıra Sayısı Ayarlanır. Tepe Kısmı İçin 8 Sıra Örülür. 9. Sıradan İtibaren Her Sık İğneye Tek Batılır. Bu Şekilde 18 Sıra Örülür. 18 Sıradan Sonra 1 Sıra Sık İğnelere 1 Kere Tek, 1 Kere Çift Batarak Örülür. 4 Sıra Her Sık İğneye Tek Batarak Örülür ve Şapka Tamamlanır.

7 Mart nurselin evi Çocuklar İçin Şapka yapımı, nurselin evi Tülin İriş Çocuklar İçin Şapka Yapımı, Çocuklar İçin Şapka Yapımı, tülin iriş Çocuklar İçin Şapka anlatımlı,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir