Nurgül Yeşilçay Tayanç Ayaydın Aşk Kırmızı filminde

"Nurgül Yeşilçay Aşk Kırmızı filmi"Aşk Kırmızı filmi"Nurgül Yeşilçay, 12. filmi olarak karşımıza “Aşk Kırmızı” isimli sinema filmiyle beyazperde de olacak. Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ile birlikte baş rolü paylaşacak.

Son olarak “Sultan” dizisi ile ekranda olan fakat reytinglere yenik düşen ardından yayından kaldırılan sultan dizisinden sonra yeni projeleri değerlendiren Nurgül Yeşilçay, usta yönetmen ve yapımcı Osman Sınav’ın “Aşk Kırmızı” isimli sinema filminde oynamak için anlaştı.

Osman Sınav son olarak Kenan İmirzalıoğlu ile çektiği “Uzun Hikâye” filmi gişede 704 bin 580 kişilik gişe yaptı. Sınav, hemen yeni filminin hazırlığına başladı.

Osman Sınav, şu günlerde Yeşilçay’ın genç kızlık dönemini canlandıracak oyuncu arayışında… Usta yönetmen Sınav, iki kadın ve bir erkek arasında yaşanan aşk üçgenini beyazperdeye taşıyacak. Erkek başrol için Nejat İşler ve Emre Karayel gibi ünlü isimlerle görüşen Sınav’ın her iki isimle de dizi çekimleri nedeniyle zamanlama sorunu yaşadığı öğrenildi. Sınav, “Sakarya Fırat” dizisinde başrol oynattığı Tayanç Ayaydın’da karar kıldı.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir