NESLİHAN ARABACIGİL SAÇLARI BESLEYEN BAKIM MASKESİ

1 Kasım Ezgi Sertelin sunduğu Ezgi ile şifalı yemekler programının konuğu saç uzmanı Neslihan Arabacıgil oldu.

Neslihan Arabacıgil programda saç dökülmesini önleyen ve saçları besleyen bakım maskesinin tarifini verdi…

Malzemeler:

1 su bardağı ılık su

4 yemek kaşığı kuru maya
Uygulanışı: Kuru mayayı ılık suyun içinde eritip biraz koyu bir kıvam elde edin. Kuru saça ve ya nemli saça maskeyi uygulayın 10 – 15 dakika bekletip saçınızı yıkayın. Haftada 1 kez uygulayın.

Sponsor Bağlantılar

NESLİHAN ARABACIGİL SAÇLARI BESLEYEN BAKIM MASKESİ” için 5 yorum

 • 22 Kasım 2010 tarihinde, saat 15:30
  Permalink

  9 aydan beri saçlarım dökülüyor. Gitmediğim dermotolog kalmadı. Vitamin ilaçları kullandım fayda etmedi. Bugün Cansağlığı programında izledim sizi bir ilaç söylediniz saç dükülmesine karşı ilacın ismini alabilirmiyim .. Teşekkür ederim ..

  Yanıtla
 • 26 Kasım 2010 tarihinde, saat 14:21
  Permalink

  Can sağlığı programında bahsettiğiniz saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olan ilacın ismini alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler..

  Yanıtla
 • 28 Kasım 2010 tarihinde, saat 23:36
  Permalink

  Can sağlığı programında bahsettiğiniz saç dökülmesine cözüm olarak adlandırdıgınız 11 karışımın oldugu ilacı bende merak ediorum.geri dönerseniz sevinirim…

  Yanıtla
 • 29 Kasım 2010 tarihinde, saat 10:41
  Permalink

  Mutlu yaşam programında izledim sizi.saç dökülmesini engelleyen ve saç bakım küründen bahsettiniz.3 aylık bir tedavi süresinde olumlu sonuçların olduğunu söylediniz.ben istanbul dışında yaşıyorum ve bu bitkisel ürünlerin ne olduğu,bu ürünleri nasıl temin edeceğim konusunda yardımcı olur musunuz? ayrıca bu ürünler gebelik döneminde kullanılabili mi?bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 29 Kasım 2010 tarihinde, saat 10:44
  Permalink

  Merhabalar,Mutlu Yaşam programında izledim sizi.saç dökülmesini engelleyen ve saç bakım küründen bahsettiniz.3 aylık bir tedavi süresinde olumlu sonuçların olduğunu söylediniz.Ben istanbul dışında yaşıyorum ve bu bitkisel ürünlerin ne olduğu,bu ürünleri nasıl temin edeceğim konusunda bilgi alabilir miyim? ayrıca bu ürünler gebelik döneminde kullanılabilir mi?Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir