Necati Şaşmaz kiminle evlendi? Necati Şaşmaz Nikah Resimleri

"Necati Şaşmaz Nikah Resimleri"Nagehan Kaşıkçı Nikah Resimleri" 12.12.12 çılgınlığında Yüksel Aytuğ-Özlem Doğan’ın evleneceğini biliyorduk ama ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteriyle tanınan Necati Şaşmaz’dan böyle bir şey beklenmiyordu. Medya dünyasına bomba gibi düşen haber günün konusu oldu.

Necati Şaşmaz kiminle evlendiği ise merak konusu oldu.

Yakın zaman önce Nur Fettahoğlu ile 1,5 yıllık ilişkisinin bittiğini açıklayan Necati Şaşmaz’ın ani evlilik kararı çevresini ve en çok da Nur Fettahoğlu’nu şaşırttı. 41 yaşındaki oyuncu kendisinden 21 yaş küçük üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkçı ile 12.12.2012’de evlendi. İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü 3. sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen 1992 doğumlu Kaşıkçı’nın aynı zamanda derin devlet ve çeteler konusunda kitapları bulunan ünlü yazar Ömer Lütfi Mete’nin de yeğeni olduğu açıklandı. Nikah işlemlerini gizlilikle tamamlayan Şaşmaz’ın öğleden sonra Ataşehir’de yapılan nikahını Ömer Lütfi Mete’nin de yakın dostu olan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara kıydı.

Nikahta Belediye Başkanı Kara’nın sorusuna besmele çektikten sonra “Evet” cevabını veren Şaşmaz’ın şahitliğini Fatih Hilmi Hacıosmanoğlu, Kaşıkçı’nın ise senarist Cüneyt Aysan yaptı. Nikah öncesi 3 kez annesinin elini öptüğü belirten Şaşmaz’ın az sayıda yakınıyla nikahtan sonra kardeşi Raci Şaşmaz’ın da ortakları arasında olduğu Ataşehir’deki Wood isimli mekanda bir sazlı sözlü bir kutlama yemeği yaptı.

"Necati Şaşmaz Nikah Resimleri"Nagehan Kaşıkçı Nikah Resimleri"

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir