Metin Akdülger kimdir?

 

Metin Akdülger kimdir, Medcezir dizisi Orkun

Medcezir dizisinde Orkun (Orkunç) karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Metin Akdülger, Medcezir dizisinde oyunculuğu ile dikkat çekti. Peki kimdir Medcezir dizisinde Metin Akdülger?

Metin Akdülger biyografisi Koç Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyan bir yandan da Amerikan futbolu oynayan mutlu mesut bir kolej çocuğu iken hayatının gittiği yerden memnun olmadığını farketmiş ve ve hayallerimin peşinden gitmeye karar vermiş.

Daha sonra oyunculuk dersi alan Metin Akdülger, tiyatro ve sinema filminde yer almış.

Genç oyuncu Metin Akdülger, ‘Bensiz’ filmi için Hollywood taktiği uyguladı. Filmde yakışıklı bir futbolcuyu canlandıran oyuncu; fit bir vücut için sekiz ay bodybuilding çalıştı, amatör futbol takımlarıyla antrenmana çıktı.

Akdülger; filmin ikinci bölümünde ise rol gereği felç geçirdi.

İKİ AYLIK ARA

Felç sahneleri içinse filme iki ay ara verildi. Akdülger, o arada sıkı bir diyete girip 17 kilo birden verdi. Metin Akdülger, şu sıralar Medcezir dizisinde Orkun (Orkunç) karakterine hayat veriyor.

"Metin Akdülger"

Sponsor Bağlantılar

Metin Akdülger kimdir?” için bir yorum

  • 20 Ağustos 2013 tarihinde, saat 22:11
    Permalink

    med cezir dizisini sadece bu oyuncu için izleyecem..çok merak ediyorum vede begeniyorum.metin akdülger sanıyorum ki türkiyeye sıgmayacak bir oyuncu neden bizden birileride hollywod da olmasın diyorum.bu ışıkta bu yakışıklıda var bencee.bende şahitlik etmek için bekliyorummm. takipyteyim yani…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir