Max Factor’den yılbaşı gecesi için makyaj önerileri

2012 yılının yılbaşı gecesi için yeni yılın trend makyaj önerileri makyaj uzmanı Nur Toktay’dan geliyor:

Renk konusunda çekingen olanlar için uygulaması oldukça kolay makyaj önerileri ile siz de kendinize uygun bir tarz yaratabilirsiniz. İşte 2012 yeni yılın trend makyaj önerileri

Pürüzsüz bir ten yaratmak için ten renginize uygun olarak seçtiğiniz Max Factor Ageless Elixir fondöten+serum’u tüm cildinize uygulayın” diyen Makyaj uzmanı Nur Toktay, “Gözaltlarının daha aydınlık olması için Max Factor Mastertouch Councealer likit kapatıcıyı fondötenin üzerinden uygulanmayı tavsiye ediyor. Cildi daha mat hale getirmeyi arzu edenler de fondötenin üzerine Max Factor Creme Puff pudrayı uygulayabilirler. Son olarak; “Max Factor Flawless Perfection allığı ise belli belirsiz uygulayın, bu doğal görünümlü kalıcı allık ile feminen bir ışıltı elde etmek mümkün.

Kaşları ise varsa boşlukları doldurduktan sonra kaş fırçası ile şekillendirilip sabitleyin” diyor ve şöyle devam ediyor:“ Kaşlarınız ister göze paralel düz şekilde ister daha kavisli olsun; kaş kalemiyle desteklerseniz daha doğal ve etkileyici bir görünüm sağlarsınız. Ardından Liquid Effect Eyeliner ile gözün etrafı belirgin bir şekilde çerçevelendirilir ve gözün alt kısmına siyah far sürerek bakışlara derinlik katabiliriz. Daha Uzun ve daha hacimli kirpikler için takma kirpik etkisi yaratan Max Factor False Lash Effect Fusion maskaranızı en dipten uçlara kadar 2-3 kez uygulayabilirsiniz.

Kusursuz bir göz makyajı için, gözün üstüne makyaj bazı uyguladıktan sonra açık tonlardaki Max Factor Effect Mono eye’ı uygulayın diyen Nur Toktay, mat farlarını özellikle göz kapağı yağlanmaya müsait olan bayanlara tavsiye ediyor.

“Dudaklarınızın kusursuz ve parlak görünmesi için Max Factor Colour Elixir ruj ve mükemmel tamamlayıcısı Max Factor Colour Elixir dudak kalemi ile mükemmel rengin ışıltısıyla göz kamaştıracaksınız.Milliyet

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir