Kerem Bursin kimdir?

 

Kerem Bursin kimdir?
Kanal D’nin iddialı yapımlarından olan gençlik dizisi tadında izleyeceğimiz “Yaban Çiçeği” dizisinde Kerem Bursin, yer alacak.

Kerem Bursin, Oscar’lı yapımcı Roger Corman’ın keşfi. Genç oyuncuyla ilk kez yapımcılığını üstlendiği, 2010 yapımı “Sharktopus” filminde çalıştı. İkili, “Ghost of the Imperial Palace” filminde de işbirliği yaptı. Kerem Bursin, geçtiğimiz ocak ve şubat aylarında Çin’de çekilen filmde dizi dünyasının tanınmış oyuncularından Katie Savoy ile kamera karşısına geçti.

Önümüzdeki günlerde “Yaban Çiçeği” dizisinde rol alacak olan Kerem Bursin’in kim olduğu merak konusu oldu. İşte Kerem Bursin’in kısaca biyografisi.

4 Haziran 1987 doğumlu 1,79 buyunda, Amerika’da yaşıyor. Boston Emerson Collage’den üniversite eğitimini tamamlayan Kerem Bursin, Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başlamış.

Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başlayacak olan Kerem Bursin’in ilk projesi “Yaban Çiçeği” dizisi olacak.

"Kerem Bursin"Kerem Bursin kimdir"

Sponsor Bağlantılar

Kerem Bursin kimdir?” için 4 yorum

 • 04 Ekim 2013 tarihinde, saat 16:34
  Permalink

  kerem oyunculukta gerçekten çok iyisin,mimiklerin çok başarılı ve kamera seni seviyor. Seni kısa sürede tanıdık ama millet olarak bağrımıza bastık (benim sana özel ilgim var ama neyse) çok seviliyorsun keremim unutma,ileride ki meslektaşım kendine iyi bakman dileğiyle… öpüldün yakışıklı kas yığını 🙂

  Yanıtla
 • 27 Ekim 2013 tarihinde, saat 14:36
  Permalink

  kerem seviliyosun gerçekten seni çok seviyorum, hayranım sana yni 4ünüze de hande, barış, yağmur ve sen…. 😀 <3 <3 <3 <3

  Yanıtla
 • 27 Ekim 2013 tarihinde, saat 14:37
  Permalink

  barış derken ismail ege…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir