Kavak Yelleri dizisi yıldızını İpanayla arıyor

Kavak Yelleri dizisi yıldızını İpanayla arıyor, Diş macunu markası İpana, yeni reklam filminde hedef kitlesine Kavak Yelleri dizisinin sevilen karakteri Aslı’yı canlandıran oyuncu Pelin Karahan ile sesleniyor.  Kanal d’nin ilgiyle izlenen gençlik dizisi “Kavak yelleri” yeni yıldızını arıyor. Sizde Pelin Karahan ile birlikte rol almak istiyorsanız tek yapmanız gereken İpananın düzenlemiş olduğu yarışmaya gülüşünüzü çekip fotoğrafınızı yollamak ve oyları toplamak…

Yarışma Katılım Koşulları:

* Yarışma www.gulusunlebuyule.com adresli internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
* Yarışma 15 Aralık 2010 başlayıp 26 Ocak 2011 saat 23:00′a kadar devam edecektir.
* 18 yaşında küçükler yarışmaya katılabilmeleri için ebeveynlerinden yazılı izin almış olmaları gerekmektedir.
* Yarışmaya katılan kullanıcıların gülümsedikleri fotoğrafları yolladığı ve bu fotoğrafların sahibi olan katılımcıların oylanmasına dayalı yarışmada, tüm kullanıcılar arzu ettikleri durumda her katılımcıya tek bir defa verebileceklerdir.
* Her katılımcı yarışmaya en fazla 3 adet fotoğraf ile katılabilir
* Yarışmanın 3 haftasından herhangi birinde ilgili hafta içinde en çok oyu alan katılımcı haftanın birincisi olarak 1 adet Apple İpad kazanacaktır.
* Herhaftanın bitiminde puanlar sıfırlanacak ve yeni haftanın birincisi ilgili haftada alınan puanlar sayılarak belirlenecektir.
* Haftanın birincisi, daha önceki haftalarda ödül almış olması durumunda Apple İpad hediyesi sıralamaya göre arkadan gelen diğer kullanıcılara verilecektir.
* Yarışma süresince herhangibir yarışma haftasında kullanıcılardan aldığı oylara göre yapılan sıralamada ilk 20′de yer alan toplam 120 yarışmacı finalde İpana jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek ve aralarından 1 adet kazanan belirlenecektir.
* Yarışmayı kazanan isim dizinin yönetmeni tarafından belirlenen sayıdaki bölümde , yine yönetmen tarafından belirlenen tarihde Kavak Yelleri dizisinde rol alacaktır.
* Yarışmayı kazananlar kayıtlı e-posta adreslerinden özel olarak haber verilecektir.

Sponsor Bağlantılar

Kavak Yelleri dizisi yıldızını İpanayla arıyor” için 7 yorum

 • 01 Ocak 2011 tarihinde, saat 14:23
  Permalink

  Zaten Oyunculukla ilgilendiğim için benim için mükemmel bir şans FAKAT RESİM KOYAMIYORUM! bu işte bir haksızlık dönüyor ya da benim pc mi kabul etmiyor anlamadım….gözattan resmi seçiyorum HİÇBİRŞEY YOK! ismini yazıyorum dosyanın yüklüyor falan diyor hep ama bakalım…bence yüklemiyor :-@ hiç olmayan bir dosya ismi yazdım yüklüyor falan dedi ŞİMDİ DE GÜYAA yüklüyor hala yüzde 0’da….
  BİR TORPİL SEZDİM SANKİ 🙂 1çok kişide olmayacak bırakcaklar katılmıyacaklar onların adamlarını kazancak vs 🙂
  aman onlara kalmıştım 🙂 adımı duyururum ben kendi ellerimle tırmanmaya devam ederim ÇOK DA TIN!! 🙂

  Yanıtla
 • 10 Ocak 2011 tarihinde, saat 00:12
  Permalink

  evet fotograf yuklenmiyor bi problem var sanırım sitede yetkililer bi çaresine bakıversin lütfen.katılın diyorlar fotograf yukletmıyorlar garip.

  Yanıtla
 • 14 Ocak 2011 tarihinde, saat 17:48
  Permalink

  evet bende denedim onaylandıkdan sonra yüklenicektir diyor ama 4 gündür onaylandığı yok :s

  Yanıtla
 • 27 Ocak 2011 tarihinde, saat 13:35
  Permalink

  arkadaşlar nasıl forum dolduruluyor ben bilmiyorum

  Yanıtla
 • 01 Şubat 2011 tarihinde, saat 10:32
  Permalink

  sürekli yükleme yapmaya çalışıyorum ama olmuyo onaylandıktan sonra yüklenecektir dio ama yüklenmio çok yükledim ama yayınlanmadı bazen birilerinin fotoları yayınlanıo ama benmki yayınlanmıo bu işde bişi var lütfen yetkililere bildiriniz…

  Yanıtla
 • 20 Mart 2011 tarihinde, saat 06:18
  Permalink

  yarışma bitmiş ö yüzden

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir