jamboo bitkisi 1 dakikada yüz kırışıklığı açan bitki

"Jamboo Gel"Jamboo bitkisi"12 Şubat 2013 tarihli Kanaltürk ekranlarında yayınlanan sunumunu Dr. Ender Saraç’ın yaptığı “Sağlıklı günler” programına katılan Aktarlar derneği başkanı Ayhan Ercan, 1 dakikada yüz kırışıklıklarını açan Jamboo bitkisinin kullanımını ve nelere faydası olduğunu “Sağlıklı günler” izleyicileri ile paylaştı.

İşte 1 dakikada kırıklıkları açan Jomboo Gel bitkisi

Kökeni Güney Afrika ve Amerika olan Jomboo Gel bitkisi diş ağrısı için kullanılıyor diş otu diye bilinen bitki, kozmetikte botoksa güvenli bir alternatif olarak anti-aging ürünlerinde kullanımı kabul edilmiş. Güçlü bir lokal aktivite gösteren bu özler kas gevşetici özelliği ile ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesini ve cildin yatışmasını sağlıyor.

Jomboo jelini kendiniz yapmak isterseniz herhangi bir bitkisel kremi blendıra koyup jamboo bitkisini ekleyin ve blendırda çekin. Çektiğiniz krem yeşil renk alacaktır. Hazırladığınız jamboo kremini buzdolabında muhafaza edip günde 2 defa uygulayın. Ve ya jomboo tohumundan alıp evde kendiniz yetiştirip bu tarifi yapabilirsiniz. Yok ben uğraşmak istemiyorum diyorsanız Jomboo jelini aktarlardan temin edebilirsiniz.

Not: Hiç bir yan etkisi yok sürdükten sonra hafif karıncalanma yapar 15 dakika sonra geçer. Gözünüze kaçırmamaya dikkat edin.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir