HÜLYA AVŞAR’IN DİYET LİSTESİ

Son zamanlarda kilolarıyla gündeme gelen Hülya Avşar, görüntüsünde de değişiklik yapmak için kolları sıvadı.yeni albüm hazırlıklarına başlayan Avşar, Seren Serengil’in verdiği 20 kilodan etkilenen Avşar Kızı, Serengil’in doktoru Osman Müftüoğlu’na başvurdu.

Sanatçı Hülya Avşar, yoğun bir iş temposuna girdi. Önceki günlerde Kanuni Sultan Süleyman’ın hayatını anlatan bir belgeselin çekimi için kamera karşısına geçen Hülya Avşar, Osmanlı tarihinin en önemli kadın karakterlerinden olan Hürrem Sultan’ı canlandırdı.
ÖRNEK ALDI
Bir taraftan gelen dizi projelerini değerlendiren güzel oyuncu, diğer taraftanda da yeni albüm çalışmalarına ağırlık verdi. Albüm için kendisini de yenilemek isteyen Hülya Avşar’ın kendisine örnek aldığı isim ise Seren Serengil oldu. Yaşadığı kötü günleri geride bırakarak büyük bir hırsla gittiği Bodrum’daki zayıflama merkezinde iki ay kalan ve sonunda 20 kilo veren Seren Serengil’in değişimine ayak uyduran Avşar Kızı, ilk iş olarak da kafasına kilo vermeyi koydu.

DİYETE BAŞLADI
Dr. Osman Müftüoğlu ile görüşen ve forma girmek için kolları sıvayan Avşar, şimdiden diyet yapmaya başladı. Yeni albümü için şarkı araştırmalarını sürdüren Avşar, diğer yandan da modacılarla görüşüyor. Avşar’ın, forma girmek için spora da ağırlık verdiği konuşuluyor.

İŞTE MUCİZE DİYET LİSTESİ
Seren Serengil’in 20 kilo vermesini sağlayan diyet listesi şöyle:

KAHVALTI (Saat 8.30)
Yulaf, yaban mersini, yoğurt ve tarçın karışımı.

ARA ÖĞÜN (Saat 11.00)
Kerevizden, maydanoza her bitkinin kökü kaynatılarak içiliyor.

ÖĞLEN (Saat 12.30)
Izgara tavuk ve salata.

ARA ÖĞÜN (Saat 16.00)
Bitki kökleri suyu içiliyor… Bir adet meyve.

AKŞAM (Saat 19.30)
Izgarada yağsız avuç içi kadar balık ve bol salata.

AĞA ÖĞÜN (Saat 22.00)
Yine bitki kökleri suyu içiliyor.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir