Hande Doğandemir güzellik sırrı

Hande Doğandemir güzellik sırrı

Hande Doğandemir’in güzellik sırları

 

Güneşi Beklerken dizisinin en beğenilen merak edilen güzeller güzeli Zeynep’i Hande Doğandemir, güzellik ve sağlıklı yaşam sırlarını paylaştı.

 

1985 Ankara doğumlu olan güzel yıldız Hande Doğandemir, özellikle set ortamında, çekim zamanında düzenli beslenmenin pek mümkün olmadığını söylüyor.

Ancak buna rağmen formunu nasıl koruyor? Nelere dikkat ediyor? Çekimler yüzünden gece yarısında bile yemek zorunda kalan sanatçı, genellikle yediklerinin sağlıklı öğünlerden oluşmasına dikkat ediyor.

 

Çalışmanın ve yoğun temponun arasında formunu korumak için mutlaka spora zaman ayırıyor. Bir fitness eğitmeniyle çalışıyor. Bulduğu boş zamanlarında mutlaka spor yapmaya zaman ayırıyor.

 

Her gün su içmeyi ihmal etmiyor. Sağlıklı ve formda kalmanın en kolay yollarından biri olan alışkanlığı, su içmek..

 

“Çekimler sırasında her zaman istediğiniz yemeği bulmak mümkün olmuyor. Özellikle geç saatlerde hala çalıştığımızda yemek seçme şansımız olmuyor. “Ancak ben mümkün olduğunca salata ve ızgara yemeğe özen gösteriyorum. Zaten işimizin gereği ağır yemekler tüketemeyiz.”

 

Mutfakta her zaman sağlıklı besinler bulundurmaya dikkat ediyor güzel oyuncu ve sebze ve meyveden vazgeçmeyenlerden..

 

Kırmızı eti genellikle dışarıda tükettiğinden, evde daha doğal besinler tercih ediyor. Ancak özellikle çikolatayı çok sevdiğini de itiraf ediyor. İradesine sahip olamamaktan korktuğu için, evde abur cubur bulundurmuyor.Hande Doğandemir güzellik sırrı

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir