Gün Akşam Oldu dizisi kim kimdir?

"gün akşam oldu dizisi"6 Ekim 2011 tarihinde Show TV’de başlayacak olan ‘Gün Akşam Oldu’ dizisi Gold Film imzasıyla ekrana gelecek dizinin yapımcılığı Faruk Turgut’a, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu’na ait. Senaryosunu ise Nuran Evren Şit ve Elif Usman’ın kaleme aldığı ‘Gün Akşam Oldu’ dizisinde kim kimdir?

Ayvalık eşrafından, Eşref Bey’in (Halil Ergün) ve hala âşık olduğu dünyalar güzeli karısı Serap Hanım’ın (Filiz Akın) bayram tatilinde çocuklarıyla bir araya gelmeleriyle başlayan ‘Gün Akşam Oldu’, ailenin hiç beklenmedik anda gerçekleşen şok edici bir olay sonrasında yaşadıklarını konu alıyor.

Dizide, ailenin en büyük kızı Belgin’i, ‘Kıskanmak’ adlı filmle, 2009 yılı Altın Portakal ve Altın Koza film festivallerinde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödüllerini alan Nergis Öztürk oynarken ailenin en büyük oğlu Ayhan’ı ise değişik karakterleri başarıyla oynayan Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Diğer kardeşlerden Tarık’ı Serhat Teoman, Ediz’i Mehmet Can Mincinözlü ve en küçük kız Türkan’ı Dilşad Şimşek’in oynadığı dizide, Ayhan’ın eşi Dilek rolünde Başak Daşman yer alıyor. ‘Küçük Sırlar’da Heves rolüyle tanınan Dilara Öztunç’u, Tarık’ın kız arkadaşı Melis rolünde izleyeceğimiz dizinin sürpriz ismi ise Caner Kurtaran. Halil Ergün’ün ‘Yaprak Dökümü’ adlı dizisinde oğlunu canlandıran Caner Kurtaran, bu dizide Belgin’in eşi Kaan rolünde, Ergün’ün damadı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir