Gözlerin daha iri görünmesini sağlayan makyaj önerileri

Gözlerin daha iri görünmesini sağlayan makyaj önerileri, gözleri iri gösteren makyaj nasıl yapılır,Dumanlı gözler, şehvetli bakışlar vadeder… Fakat bu uğurda yapılan simsiyah makyaj, gözleri küçük gösterir. Cosmopolitan; Dior’un uluslararası güzellik uzmanı Shane Paish’in gözlerin daha iri görünmesini sağlayan önerilerini sayfalarına taşıdı…

HAZIRLIK
Sarı tonlarda kapatıcıyı gözlerinizin iç köşelerine uygulayarak tüm koyu ve mor halkaları yok edin.

TEKNİK
1 Kahve-bakır göz farını tüm göz kapağınıza sürün. Bu rengin göz kapağınızdaki kızarıklıkları ve lekeleri de gizleyeceğinden emin olabilirsiniz.
2 Yalnızca üst kirpik dibine, çikolata kahvesi tonlarında göz kalemini gözün ortasından dış köşesine kadar uygulayın. Böylece gözleriniz daha iri görünecek.
3 Metalik gümüş farı gözlerinizin iç köşelerindeki V bölgesine sürün. Böylece, gözlerinizi daha parlak gösterebilirsiniz.
4 Alt ve üst kirpik diplerinize beyaz göz kalemi uygulayın. Bu uygulama gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlayacak.
5 Rimeli kirpiklerinize dik olarak sürün. Ardından maskara fırçasını çevirerek, ürünü normal uygulama pozisyonunda içten dışa doğru sürün. Gözlerinizin ne kadar büyük göründüğüne hayret edeceksiniz.

Sponsor Bağlantılar

Gözlerin daha iri görünmesini sağlayan makyaj önerileri” için bir yorum

  • 17 Ocak 2016 tarihinde, saat 13:29
    Permalink

    Alman LR kozmetik markasını duydunuz mu? Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. Ben 1 yılımı tamamladım, hem kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum, hem de ekibimi kurdum ve hatırı sayılır bir gelirim var. Sizin bir web siteniz olduğu için ilginizi çekeceğini düşünüyorum, bir bakın lütfen 😉

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir