Gönül İşleri Bedir – Can Yaman kimdir?

Gönül İşleri Bedir – Can Yaman kimdir?

 

Star tv’de yayınlanan “Gönül işleri” dizisinde Bedir, karakterine hayat veren Can Yaman, dizide sergilediği oyunculuğu ve yakışıklılığı ile genç kızların yeni fenomeni oldu…

 

Yugoslav kökenli olan Can Yaman, 25 yaşında ilköğretimmini Bilfen Koleji’nde tamamlamış. Lise öğremini İtalyan lisesinde birincilikle tamamlamış. Lisede değişim öğrencisi olarak Amerikaya gitmiş. Üniversite öğremini basketbol bursu ile Yeditepe Üniverstesinde Hukuk okumuş.
1 yıl staj yapan Can Yaman, ceza hukukuyla ilgilenmiş. Hobi olarak oyunculuk dersleri alan yakışıklı oyuncu Can Yaman, PricewaterhouseCoopers diye dünyaca ünlü kurumsal bir firma var, orada altı ay avukatlık yapmış. İki dil biliyor, MSA’dan barmenlik sertifikası var, lisanslı basketbol oyuncusu.

 

Gönül İşleri Bedir - Can Yaman kimdirGönül İşleri Bedir Karakteri
Servet’in sağ kolu ve Sevda’nın gelecekteki büyük aşkı Bedir… Doğulu bir ailenin, aslında zengin oğludur. Kan davasından kaçıp, fakir bir hayatın içine düşmüştür çocukluğundan beri. Her koşulda ekmeğini çıkarabilecek bir uğraş bulur kendine. Mert ve cesur biridir, sevdiği insanlar için gözünü budaktan sakınmaz. Yeter ki işin içine polis girmesin… Tibet bir kıskançlık krizinden sonra adamlarını toplayıp Bedir’i dövdürür ancak, Bedir bunu asla dillendirmez. Gururundan mı? Hayır! İşin içine polis girerse, deşifre olacağından çekinmektedir.

 

Gönül İşleri Bedir , Can Yaman kimdir, Gönül İşleri Bedir kim, Can Yaman, Gönül İşleri Bedir karakteri, Can Yaman hakkında, Can Yaman kaç yaşında

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir