Gençleştiren bülbül dışkısı maskesi

Gençleştiren bülbül dışkısı maskesi

Genç kalmak ve güzelliklerini korumak için Tom Cruise ve Victoria Beckham gibi ünlüler bülbül dışkısıyla gençleşiyor…

 

Başta Hollywood’un yakışıklı yıldızlarından Tom Cruise olmak üzere birçok ünlü, yılların yüzlerine kondurduğu izleri silmek için seansı 180 sterline, yani yaklaşık 650 TL’ye yüzlerine bülbül dışkısı sürdürüyorlar.

51 yaşındaki Tom Cruise, haberi veren Daily Mail’in “şimdiye kadarki en kuş beyinli tedavi” diye nitelendirdiği iki yıllık gençleşme seansları sayesinde epeyce gençleştiğini iddia ederken, 40 yaşına basan David Beckham’ın eşi Victoria Beckham da bülbül dışkısıyla gençleşme seanslarına başladığını açıkladı.
Düzenli olarak uygulanan bülbül dışkısı bakımı. Yalnızca tamamen organik tohumla beslendiği bilinen bülbülün dışkısı, ile hazırlanıyor…

Bülbül dışkısı maskesi yapılışı

 

Bülbüllerden toplanan dışkılar pirinç kepeği ve suyla karıştırılıp krem haline getirilerek yüz maskesi şeklinde uygulanıyor.

1 saatlik seans sırasında yüz derisinin bu dışkıyı emmesi bekleniyor. Dışkıda bulunduğu söylenen enzimlerin derideki ölü hücreleri kaldırıp yaşlanma ve güneş ışığıyla meydana gelen komplikasyonları yok ettiği iddia ediliyor.

Sponsor Bağlantılar

Gençleştiren bülbül dışkısı maskesi” için bir yorum

 • 17 Mart 2015 tarihinde, saat 01:00
  Permalink

  UGUISU POO CİLT MASKESİ
  Uguisu No Fun ( Bülbül Dışkısı ) Uguisu Poo (Illimunating Mask) Aydınlatıcı Cilt Maskesi Leke tedavisinde kullanılan %100 saf Uguisu No Fun ( Bülbül Dışkısı ) ile yapılmış dünyadaki tek Cilt Maskedir. Cilt üzerinde Peeling etkisi yaparak Cildi Aydınlatır ve Siyah Noktaların temizlenmesine yardımcı olur. Cildi aydınlatan Guanin’in en yüksek konsantrasyonunu içerir. Sadece bir kaç seans içinde parlak ve yumuşak bir cilt sağlar.
  Ten renginden memnun olmayıp, Cilt Beyazlatmak isteyenler için de İçerdiği Guanin sayesinde Cilt tonunun açılmasına yardımcı olan ideal bir Cilt maskesidir.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir