Furkan Palalı kimdir? Furkan Palalı Biyografisi

 

30 yarışmacı arasından 2011 best model birincisi seçilen Furkan Palalı kimdir? Furkan Palalı, 27 Ekim 1986 doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’nden mezun. Furkan Palalı 27 Ekim 1986 doğumlu.1.90 boyunda Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’nden mezun olan Furkan Palalı yakışıklılığı yanında başarılarıyla da biliniyor. İyi derecede İngilizce biliyor 6 ay tiyatro eğitimi ve 2 ay yaratıcı drama eğitimi alan Furkan Palalı kısa sürede çok sayıda işlere imza atmış.9 sene lisanslı basketbolcu (7 sene Kombassan Konyaspor 2 sene Tofaş) olarak potalar altında oynamış. Furkan Palalı şimdide podyumlarda boy gösteriyor.

Furkan Palalı Atatürk 10 Kasım defilesi (Ankara, Tekirdağ, Alanya), 29 Ekim defilesi (Bursa, Ankara, Tunceli, Konya), Fatih Sultan Mehmet Defilesi ( TRT 1), Eskişehir Fashion Week, Bursa Ece Gürselle Gelin Damat defilesi, İskenderun Prime Mall Yılbaşı defilesi, Metro Gross Market ’2010 Sonbahar katalog çekimi, Metro Gross Market ’2010 Kış katalog çekimi, Errea katalog çekimi, Milli takım forma çekimi, Spartacus Blood and Sand dizisi lansmanı, Beyaz Tv “Gülay Kuriş” için Silk & Cashmere çekimi, Beğendik Mağazası katalog çekimi, Galatasaray katalog çekimi, Küçük Sırlar (Karakter) “Aras” karakteri, Ezel (Konuk oyuncu) ve birçok tiyatro oyunu gibi deneyimleri oldu.

Furkan Palalı Şu sıralar, yakında sahnelenecek olan Tuncay Özinel, Halit Akçatepe ve Ayla Aslancan’ında aralarında olduğu UYAN UYAN GAZİ KEMAL  adlı tiyatro oyunun provalarında yoğun bir tempo ile çalışan Furkan Palalı modacı Hüseyin Küçük’ün en çok değer verdiği mankenlerdin biri oldu.

Sponsor Bağlantılar

Furkan Palalı kimdir? Furkan Palalı Biyografisi” için 5 yorum

 • 07 Şubat 2012 tarihinde, saat 06:58
  Permalink

  emin ol senden daha yakışıklıdır

  Yanıtla
 • 16 Temmuz 2012 tarihinde, saat 12:18
  Permalink

  bencede cok iyi derecede yakışıklı değil ama yinede tatlı …hiç yakışıklı değil demeyin bari…

  Yanıtla
 • 29 Ağustos 2013 tarihinde, saat 16:17
  Permalink

  Bencede cok yaksikli bayiliyorum ona

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir