firuze dizisi Ceren Hindistan gelinlik modeli

firuze dizisi Ceren Hindistan gelinlik modeli
Show Tv’ ekranlarında 5 Aralık akşamı izleyiciyle buluşacak olan Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği, senaryosunu Aydın Üredi, İdil Kuzuoğluve Peri Oruç’un yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise daha önceki başarılı işleriyle adından söz ettiren ünlü yönetmen Cemal Şan’ın oturduğu “Firuze” dizisinde Ceren Hindistan yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı Firuze’yi, Ceyda Ateş ise onunla aşk için kıyasıya bir mücadeleye girecek varlıklı bir ailenin ihtiraslı kızı Suzan’ı canlandıracak. Fırat Çelik ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı tek varisi Oğuz karakterini canlandırırken, Haluk Piyes ise Arısoy ailesinin koruması ve köşkün kalfasının oğlu Demir olarak beyaz cama yansıyacak.

Dizide Firuze’yi canlandıran Ceren Hindistan, önceki gün yapılan çekimlerde gelinlik giydi. Rol icabı Fırat Çelik’in canlandırdığı Oğuz’la nikah masasına oturan, gelinlik giydiği için çekimlerde heyecanlandığını söyleyen (Firuze) Ceren Hindistan’ın giydiği sade, narin ve şık gelinliği ile göz kamaştırıyor.

İşte firuze Ceren Hindistan’ın gelinlik modeli

"firuze Ceren Hindistan'ın gelinlik modeli ""firuze Ceren Hindistan'ın gelinlik modeli""firuze Ceren Hindistan'ın gelinlik modeli"

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir