favori inci beyaz ve yeşil altın takı modelleri

Favori, kuyumculuk birbirinden güzel İncili Setleri göz dolduruyor. Takı sanatının yenilikçi markası Favori, özel bir çalışma ile daha karşımıza çıkıyor. Her dönemin vazgeçilmez aksesuarı inci, beyaz ve yeşil altınla birleşiyor. Yüzlerce yıldır kadınların güzelliğini tamamlayan bu tabiat harikaları, Favori’nin hünerli ustalarının ellerinde dantel gibi işleniyor. Ortaya, görenleri hayran bırakan bu incili setler çıkıyor. Üstelik sahibinin zarafetini tamamlayan bu özel setlerin inci kısımları Favori’nin seçkin tüketicisine armağanı oluyor.

"favori takı modelleri"

Birbirinden güzel kolye, yüzük ve küpelerden oluşan bu incili setlerde sadelik zarafetle buluşuyor. Özgün tasarımlarıyla düşsel bir dünyanın kapılarını aralayan incili setler bazen bir gelinin en mutlu gününün tanığı oluyor, bazen de stil sahibi kadının vazgeçilmez aksesuarına dönüşüyor. Arzuya göre abiye arzuya göre günlük kıyafetlerle çok şık bir kombinasyon yakalayan bu incili setler, zor beğenen hanımlardan bile tam not alacağa benziyor.

"favori inci takı modelleri"

Kırk beşi aşkın tasarımcısı ve tasarım okuluyla yılda 6000’den fazla özgün modele imza atan Favori’nin çok zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor. Büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel olarak oluşturulan konsept koleksiyonlar, taşlı takımlar, incili ve mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları ve pırlantalı takıların en güzel yorumları Favori güvencesinde seçkin tüketicisiyle buluşuyor.

"favori_inci_modelleri"

14 ayar takı sektörünün lider markası Favori’nin Avrupa`nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretilen ürünlerinin tamamı TSE güvenceli olup, kalite garantisiyle satılıyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Favori mağazalarından satın alınan tüm takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir