Ezel dizisi bitiyor mu?

Ezel bitiyor mu,Atv’nin ilgiyle izlenen Ezel dizisi bitiyor mu? Son bölüm gerçekleri ortaya koydu, artık dizi sona gidiyor…

Milliyet’ten Sina Koloğlu, dizinin biteceğini iddia etti.

İşte Koloğlu’nun yazısı:

“Baktım her karakter reklamlarda. Dizi iyi  bir yatırım belgesi olarak tüm oyuncuların artı hanelerine yazılmış oldu. Eylül ayında bir yazı yazmıştım; “O ilk senenin samimiyeti yok? diye. “Ezel” artık çok izlenen dizi yaldızında. İlk sezon dayının “tiradları” değişik geliyordu. Ama bu sene “Eee, hep aynı laflar? dedirtmeye başladı. Elle tutulur bir nedenim yok. Sadece böyle hissediyorum. Geçen senenin tadını alamıyorum. Fazla gizem ağır mı geldi acaba?

“Mesela bir soru: Her bölümün bir sinema filmi kadar uzun olması, senaryonun da bolca akıl veren cümlelere dayanması ve sürekli bir bilmece içinde bulunmasının zorluğu diziyi şişirmiş olabilir mi?

“Belki geçen senenin tümü kadar, bir sene daha geçirilebilir ve senaryo daha rahat ilerlerdi. Palyatif tedbirler almak zorunda kaldıkları Kıvanç Tatlıtuğ’un karakterinden belliydi. Kıvanç kardeşimiz için iyi bir fırsat oldu. “Ben oyuncuyum” savını ispat etti. Yani ona yaradı; bir nevi antrenman oldu. Ama bütün içinde bir yama gibi durduğu da gerçek. Dedim ya çok kolay tüketilen dizilerden değildi “Ezel”. Ama bizdeki şartlar bir senede bu diziyi tüketti. Hiç sevmem ?Ben demiştim? demeyi. Ama tam da cuk oturmuş yani!”

Sponsor Bağlantılar

Ezel dizisi bitiyor mu?” için bir yorum

  • 24 Şubat 2011 tarihinde, saat 20:48
    Permalink

    Kivanc tatlitug trafik kazasi mi gecirdi?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir