Eyyvah Eyvah 2 flim yorumları

Eyyvah Eyvah 2 film yorumları,Yazarlardan tam not alan ‘Eyyvah Eyvah’ın ikinci filmi, yılın en komik yapımı olmaya şimdiden aday… Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolü Demet Akbağ’la paylaştığı film, 300 salonda gösterime girecek. Beyazıt Öztürk’ün de konuk oyuncu olduğu ‘Eyyvah Eyvah 2’, sinema yazarlarından da tam not aldı. İşte vizyona girmeden basın gösterimini izleyen yazarların görüşleri:

TAM BİR TÜRK KOMEDİSİ
Serdar Akbıyık: (Star yazarı) Devam filmlerine şüpheyle bakarım ama ilk kez bir film, ilkinden iyi… Oyuncuların ve senaryonun uyumu, filmin dramatik altyapısı, hepsi yerli yerinde. Tam bir Türk komedisi.
Atilla Dorsay: (Sabah yazarı) Bekleneni karşılayan bir film. Aynı karakterler tekrar karşımıza geldiği için sürpriz unsuru eksik ama yine de başarılı. Oyuncular ve final, bu olumsuzlukları kapatıyor. Demirer ise fiziğini ve mimiklerini iyi kullanıyor.
Burak Göral: (Arkapencere.com) ‘Eyyvah Eyvah 2’ belli bir omurgaya oturmuyor. Senaryonun gittiği nokta da belli ama yine de çok eğlenceli bir yapım…

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir