Eve düşen yıldırım dizisinin konusu oyuncu kadrosu

Gül Güzelkaya’nın yönettiği, Meryem Gül’ün  yazdığı Nahit Sıtkı Örik’in aynı adlı romanından ekrana uyarlanan ‘Eve Düşen Yıldırım’ dizisinin konusu oyuncuları netleşti.Eve Düşen Yıldırım dizisinin oyuncuları  Murat Han, Gizem Karaca, Seda Akman, İsmail Filiz, Mehmet Mincinözlü, Ahmet Mekin, Suzan Aksoy ve Şencan Gükleryüz gibi isimlerin yer alacağı dizinin konusu ise şöyle:

Dizinin başrol kadın oyuncusu bu yılın Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca olacak. Karaca, hızlandırılmış oyunculuk dersleri alarak diziye hazırlanıyor. ‘Eve Düşen Yıldırım’da Seda Akman, Rafet El Roman’ın eşini canlandıracak. İsmail Filiz ise ünlü şarkıcının erkek kardeşi rolüyle ekranlara gelecek. Usta oyuncu Ahmet Mekin de Rafet El Roman ve İsmail Filiz’in babası rolüne hayat verecek.

Dizinin Konusu:
Gizem Karaca, babası ölünce amcasını canlandıran Ahmet Mekin’in çocuklarıyla yaşadığı eve yerleşecek. Karaca’nın gelişi evde adeta yıldırım etkisi yaratacak. Çünkü her iki kardeş de bir süre sonra Karaca’ya aşık olacak. Ardından ailede büyük kavgalar ve acılı günler yaşanacak. mynet

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir