Elidor Miss Turkey 2015 Zühre Gökdağ Kimdir?

Elidor Miss Turkey 2015 Zühre Gökdağ Kimdir?

 

2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finalistlerinden biride “Zühre Gökdağ”.

 

Zühre Gökdağ kimdir?

 

10 numarada yarışacak olan Zühre Gökdağ 20 yaşında İstanbul doğumlu 1,70 boyunda Eğitim İstanbul Bilgi Üniversitesi medya ve iletişim sistemleri öğrencisi. Zühre Gökdağ ile ilgili bilgiler güncellendikçe bu sayfada yer alacaktır.

 

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek
Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

11 Haziran gecesi gerçekleşecek gecenin en büyük sürprizi ise Elidor Miss Turkey 2015’in birbirinden önemli jüri üyelerinin yanı sıra izleyicilerin de oylarıyla favori finalistini destekleyebilecek olması. Tüketicilerine kendi adaylarını oylama şansı şunan Elidor, bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunuyor. #sendenyanayız hashtag’iyle gece boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.

 

Elidor Miss Turkey 2015 Zühra Gökdağ KimdirElidor Miss Turkey 2015 Zühre Gökdağ, Zühre Gökdağ Kimdir, Zühre Gökdağ, 2015 güzellik yarışması Zühre Gökdağ,

Sponsor Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir