Elidor Miss Turkey 2015 Pınar Akılveren Kimdir?

Elidor Miss Turkey 2015 Pınar Akılveren Kimdir?

2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finalistlerinden biride “Pınar Akılveren”.

 

Pınar Akılveren kimdir?

 

12 numarada yarışacak olan Pınar Akılveren 23 yaşında Antalya doğumlu 1,65 boyunda Milli jimnastikçi yüksek lisans yapıyor. Pınar Akılveren ile ilgili bilgiler güncellendikçe bu sayfada yer alacaktır.

 

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek
Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

11 Haziran gecesi gerçekleşecek gecenin en büyük sürprizi ise Elidor Miss Turkey 2015’in birbirinden önemli jüri üyelerinin yanı sıra izleyicelerin de oylarıyla favori finalistini destekleyebilecek olması. Tüketicilerine kendi adaylarını oylama şansı şunan Elidor, bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunuyor. #sendenyanayız hashtag’iyle gece boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.

 

Elidor Miss Turkey 2015 Pınar Akılveren KimdirElidor Miss Turkey 2015 Pınar Akılveren, Pınar Akılveren Kimdir, Pınar Akılveren, 2015 güzellik yarışması Pınar Akılveren,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir