Elidor Miss Turkey 2015 Hazal Subaşı Kimdir?

Elidor Miss Turkey 2015 Hazal Subaşı Kimdir?

2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finalistlerinden biride “Hazal Subaşı”.

 

Hazal Subaşı kimdir?

 

13 numarada yarışacak olan Hazal Subaşı 20 yaşında İzmir doğumlu 1,66 boyunda İzmir Ekonomi Üniversitesi halkla ilişkiler reklamcılık bölümünde okuyor. Hazal Subaşı, ile ilgili bilgiler güncellendikçe bu sayfada yer alacaktır.

 

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek
Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

11 Haziran gecesi gerçekleşecek gecenin en büyük sürprizi ise Elidor Miss Turkey 2015’in birbirinden önemli jüri üyelerinin yanı sıra izleyicilerin de oylarıyla favori finalistini destekleyebilecek olması. Tüketicilerine kendi adaylarını oylama şansı şunan Elidor, bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunuyor. #sendenyanayız hashtag’iyle gece boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.

Elidor Miss Turkey 2015 Hazal Subaşı Kimdir

 

Elidor Miss Turkey 2015 Hazal Subaşı, Hazal Subaşı Kimdir, Hazal Subaşı, 2015 güzellik yarışması Hazal Subaşı,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir