Elidor Miss Turkey 2015 Gizem Avşar Kimdir?

Elidor Miss Turkey 2015 Gizem Avşar Kimdir?

 

2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finalistlerinden biride “Gizem Avşar”.

 

Gizem Avşar kimdir?

 

14 numarada yarışacak olan Gizem Avşar 24 yaşında İstanbul doğumlu 1,72 boyunda Eğitim Mimarlık fakültesini üçüncülükle bitirmiş İtalya’da eğitim almış özel bir şirkette çalışıyor. Gizem Avşar, ile ilgili bilgiler güncellendikçe bu sayfada yer alacaktır.

 

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek
Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

11 Haziran gecesi gerçekleşecek gecenin en büyük sürprizi ise Elidor Miss Turkey 2015’in birbirinden önemli jüri üyelerinin yanı sıra izleyicilerin de oylarıyla favori finalistini destekleyebilecek olması. Tüketicilerine kendi adaylarını oylama şansı şunan Elidor, bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunuyor. #sendenyanayız hashtag’iyle gece boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.

 

Elidor Miss Turkey 2015 Gizem Avşar Kimdir?Elidor Miss Turkey 2015 Gizem Avşar, Gizem Avşar Kimdir, Gizem Avşar, 2015 güzellik yarışması Gizem Avşar,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir