Elidor Miss Turkey 2015 Çağla Gülşah Kabaca Kimdir?

Elidor Miss Turkey 2015 Çağla Gülşah Kabaca Kimdir?

2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finalistlerinden biride “Çağla Gülşah Kabaca”.

 

Çağla Gülşah Kabaca kimdir?

 

20 numarada yarışacak olan Çağla Gülşah Kabaca, 21 yaşında İstanbul doğumlu 1,76 boyunda. Çağla Gülşah Kabaca Didim’de bir dönem Aydın Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası temsilciliği de yapan Kurtul Tibet Durakoğlu ile Didim Çağla Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İşletmecisi Yeşim Durakoğlu çiftinin kızı Pamukkale Üniversitesi, İngilizce İktisat bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi.

 

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek
Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

11 Haziran gecesi gerçekleşecek gecenin en büyük sürprizi ise Elidor Miss Turkey 2015’in birbirinden önemli jüri üyelerinin yanı sıra izleyicilerin de oylarıyla favori finalistini destekleyebilecek olması. Tüketicilerine kendi adaylarını oylama şansı şunan Elidor, bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunuyor. #sendenyanayız hashtag’iyle gece boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.

 

Elidor Miss Turkey 2015 Çağla Gülşah Kabaca Kimdir?Elidor Miss Turkey 2015 Çağla Gülşah Kabaca, Çağla Gülşah Kabaca Kimdir, Çağla Gülşah Kabaca, 2015 güzellik yarışması Çağla Gülşah Kabaca,

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir