Dr. Feridun Kunak Show

Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show, Kanal 7’de yepyeni bir program.Ekranların sevilen sempatik doktoru Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor.

Kanal 7 ekranlarında sevilen bir program olmayı hedefleyen Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar, ağrılar için alternatif yöntemler, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, arayan izleyiciler için tedavi imkânları ve vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular ekrana geliyor.

Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi dört gün izleyiciyle birlikte oluyor. Sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin verildiği programda hasta olup doktora gidemeyen izleyicilerin evlerine gidiliyor ve programda muayene olmaları da sağlanıyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.

Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 10:00’da Kanal 7’de.

iletişim e-mail     feridunkunakshow@kanal7.com

Telefon 0312 285 85 30 – 0312 284 07 07

Sponsor Bağlantılar

Dr. Feridun Kunak Show” için bir yorum

  • 20 Temmuz 2011 tarihinde, saat 12:33
    Permalink

    Benim 14 yaşında ki kızım ilerlemiş bir sinizütü var. Yayınladığınız proğramı izleyemedim, kızımın fayda görmesini çok istiyorum yarın ki proğramınınızda kısa ve öz bir bilgi verirseniz çok sevinirim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir