Diğer yarım dizisi kim kimdir karakterleri

Diğer yarım dizisi kim kimdir karakterleri

Yapımcılığını NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini Veli Çelik’in üstlendiği “Diğer Yarım”, dizisinde kim kimdir karakterleri…

 

GONCA SARIYILDIZ – ESMA, ZEYNEP

Meryem ve Ecevit’in ikiz kızlarından biri. Yıllarca annesi, dayısı, teyze ve dedesinin gözetiminde büyümüş, babasından ve ikiz kardeşinden habersiz biri. Mutaassıp bir aile içinde küçük, kendine yeten bir dünyası var.

Esma’nın tek yumurta ikizi. Mizacı, becerileri ve huyu- suyu annesi Meryem’e benziyor. İçindeki Karadenizli pusuda bekliyor. Babasının zoruyla edebiyat fakültesinde okuyor. Aşka, ilişkiye ve bir kişiyle hayatının değişeceğine inanmıyor.

 

NEVRA SEREZLİ – ZEYNEP

Dominant, elitist ve prensipleri olan bir kadın, Ecevit’in annesi. Tüm ömrünü çocuklarına ve torunu Zeynep’e adamış. Ailenin yönetim biçiminin belirleyicisi…

 

ORHAN KILIÇ – ECEVİT

Yakışıklı, karizmatik, modern duygusal ve zengin bir Arnavut göçmenidir. Seçkin zevkleri ve uğraşları olan; edebiyata tutkun, eskiye aşık biridir. Kızları Zeynep ve Esma bir de hiç unutmadığı eski karısı, yürek yarası Meryem üç büyük aşkıdır.

 

İPEK TUZCUOĞLU – MERYEM

Hayatın yükünü omuzlarına almış, cefakar, fedakar, çalışkan bir Karadeniz kadını. Yıllardır kızına hem annelik hem babalık yaptığından, oldukça dirayetli, güçlü; bir o kadar da anaç bir kadın. Ama Laz damarından olacak, oldukça gururlu ve inatçı. Bu yüzden Ecevit’e olan küllenmeyen aşkını kendine bile itiraf edemiyor.

 

SAİT GENAY – DURSUN DEDE

Esma ve Zeynep’in dedesi. Eskiden sert mizaçlı bir adamken unutkanlık hastalığından dolayı sert mizacı yumuşamıştır.

 

YAMAÇ TELLİ – TARIK

Yakışıklı, karizmatik, duygusal ve varlıklı bir genç. Haftada birkaç akşam Ecevit’in radyosunda DJ’lik yapıyor. Programda şiirler ve mektuplar okuyor.

 

ALİCAN ALBAYRAK – POYRAZ

Karadeniz’in hırçın delikanlısı, mahallenin bıçkını, imamın oğlu, temiz kalpli bir genç. Asiliği ve hoyratlığıyla tam bir Karadeniz çocuğu.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir