Ceyla Gölcülü’ye Zeki Tanyeri’den veda mektubu

Ceyla Gölcülü’ye Zeki Tanyeri’den veda mektubu, Ceyla Gölcüklü’nün ölümünün ardından 5 yıllık sevgilisi işadamı Zeki Tanyeri aşkını anlatan duygusal bir yazı kaleme aldı.

Cemiyet hayatının tanınmış ismi Ceyla Gölcüklü(38) geçen hafta bugün pankreas kanseri tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilen cenazeye ailesi sadece yakınları çağırarak sade bir tören düzenlemişti. Ailenin bu kararı üzerine işadamı Zeki Tanyeri de 5 yıllık büyük aşkı Ceyla Gölcüklü’ye karşı son vazifesini yerine getirememişti. Bunun da verdiği üzüntüyle Zeki Tanyeri sevgilisi Gölcüklü için “Yolun açık olsun aşkım” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Hissetiklerini şu sözlerle anlattı:

YOLUN AÇIK OLSUN AŞKIM…

J LOOVE, Canımmmm,

5 yıl önce 2 Haziran’da başlayan bir iç dökümü… Satırlara nasıl dökeceğimi bilmediğim bir iç kargaşa…. Nedenlerle dolu bir hayat…. Suskunluklar ardına saklanan sessizlik….

Yarım kalan bu kadar çok şey varken, beni yalnız bırakıp gittiğine hala inanamıyorum. Yaşadığım acının TARİFİ imkansız. SENİ çok özlüyorum Ceyla’mmm….

Hayatımızın en özel ve daha önce kimseyle yaşanmamış İLK lerini beraber yaşadık.

Yaşayamadığımız tüm güzel günler adına….

SENİ rahmetle anıyorum.

Nur içinde yat AŞKIM, mekanın cennet olsun.

ZEKİ TANYERİ

Sponsor Bağlantılar

Ceyla Gölcülü’ye Zeki Tanyeri’den veda mektubu” için bir yorum

  • 02 Nisan 2012 tarihinde, saat 17:53
    Permalink

    Meraba Zeki bey! Basin saolsun ve nasilsinis! Zeki bey ne deycam, Lyazim olarsaydi calisan,benim olum ve gelinim cok yistiyorla calisma Turkiyada.Ne olur iardimci olun. Cok tesekur iediyorum.Selyam annenya,babana,Feriha hanima,Figeh ve Fisun hanima.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir