Beren Saat ve Engin Akyürek sevgililer mi

"Beren saat"Engin Akyürek"Kanal d ekranlarında yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizi aşkı gerçek mi oluyor,Beren Saat ve Engin Akyürek sevgililer mi,Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde rol alan Beren Saat ve Engin Akyürek’in ilişkisi aşka mı dönüştü?

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde rol alan Beren Saat ve ilk önce tecavüz ettiği iddia edilen, sonra nefret ettiği eşi olan Kerim rolünü canlandıran Engin Akyürek ile zamanla arkadaşlığın bir aşka dönüştüğü söyleniyor.

BORÇ VERDİĞİ PARAYI DA İSTEDİ

Habere göre daha önce sevgilisi ve yönetmen Levent Semerci ile hakkında çıkan ayrılık dedikodularını yalanlayan Saat’in bu kez kesin olarak noktayı koyduğu öne sürülüyor. Hatta iddiaya göre Saat, sevgilisi Semerci’nin Eskişehir’de çektiği ve 1980’li yılları anlatan “Ayhan Hanım” filmini çekmesi için verdiği bir miktar borcu da geri istedi. Saat, parasını filmde de başrol oynayan “Aşk – ı Memnu”daki eşi Selçuk Yöntem aracılığıyla istedi. Saat’in aşık olduğu bilinen Semerci’den ayrılma kararı almasının nedeninin film çekimleri sırasında ünlü yönetmenin kendisine yeterince ilgi göstermemesi olduğu belirtiliyor. Bu sırada Saat’in, sevgilisi Gülfer Sarıgül’den ayrılan dizideki partneri Engin Akyürek’le yakınlaştığı da öne sürüldü.

DİZİNİN SON BEŞ BÖLÜMÜ KALDI

Saat önceki gün Etiler’de bir cafe’de fal baktırdı. Kendisine fal bakan kişiyi can kulağıyla dinlediği görülen oyuncunun, söylenenleri başka kimsenin duymaması için de mekanın en köşe ve sesiz yerini seçtiği görüldü. Bir süre sonra kendi görüntüleyen basın mensuplarını fark eden Saat objektiflere gülümsedi. Mekanda yaklaşık beş saat kalan Saat çıkışta, baktırdığı falla ilgili konuşmadı. Saat, dizinin son beş bölümünün kaldığını söyledi. Saat, sürekli Tuba Büyüküstün’le kıyaslanmalarıyla ilgili neler düşündüğü sorularını ise yanıtsız bıraktı.

mynet

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir