ATV HER ŞEYE RAĞMEN DİZİSİNİN KONUSU

Her şeye rağmen dizisinin konusu, ‘Hatırla Sevgili’, ‘Kırık Kanatlar’ gibi çok izlenen dizilerin proje tasarımcısı Tomris Giritlioğlu, yine iddialı bir yapımla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. atv’de yayınlanacak olan başrolleri Gülcan Arslan, Bangkong’ta yaşayan manken Can Nergis, Avni Yalçın, Engin Şenkan ve Nur Sürer paylaşıyor. Her şeye rağmen” adlı dizi; aşk ve intikam konularını işleyecek.

1935 yılında Memet adlı bir çocuğun babası,cinayet suçu nedeniyle idam ediir. Memet babasının suçsuz olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden kararı veren hakimi bıçaklar. Ayağından sakatlanan hakim çocuğu affeder ama annesinden şehri terk etmelerini ister. Memet ve annesi o şehri terk eder.

Aradan yıllar geçer. 1946 yılının ilk aylarında Memet babasının haksız yere idam edildiğini ıspatlamak ve kovulduğu şehre kendini kabul ettirmek için geri dönmeye karar verir. Şehre gelirken trende tanıştığı Leyla’nın da aynı istasyonda indiğini görünce gülümser ama gülümsemesi az sonra kaybolur. Çünkü bu kızı karşılamaya gelen adam babasının idamına karar veren hakimdir. Hoşlandığı kız hakimin kızıdır.

Memet’in şehre gelmesiyle birlikte unutulmaya yüz tutmuş cinayet meselesi yeniden gündeme gelir. Memet gerçek katili tespit etmek için uğraş verir. Bu süreçte hakimin kızı Leyla’yla da karşı karşıya gelir.Leyla şehirdeki herkes tarafından sevilen, el üstünde tutulan, güzel ve alımlı bir kızdır. Adeta sevgi ve ilgiyl beslenen Leyla’ya Memet ilgisiz ve saldırgan davranır. Bu durum Leyla?yı hem öfkelendir, hem de karşı konulmaz birçimde Memet’e yaklaştırır.

Memet hayli varlıklı olarak şehre dönmüştür. Yatırımlar yapmaya başlar.

Sponsor Bağlantılar

ATV HER ŞEYE RAĞMEN DİZİSİNİN KONUSU” için bir yorum

  • 19 Temmuz 2011 tarihinde, saat 20:56
    Permalink

    herşeye rahmen dizisini ailece hoşlanarak izliyorduk fakat nedense kestiniz oynucaksa tarihini ögrenmek istiyorum. eger bu dizi oynamasa inanin birçok arkadaşlarım bu seriyi izliyorduk karar verdik. oynatmasanız kanalınızın birdaha izlemicemize söz verdik.teşekürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir