Angelina Jolie gelinlik modeli

Angelina Jolie gelinlik modeli

Geçen hafta 30.08.2014 dokuz yıllık sevgilisi Brad Pitt ile sessiz sedasız evlenen Angelina Jolie düğünden ilk kareler basına sızdı.
Çiftin fotoğrafları Hello ve People dergisinin kapağını süsledi. Her iki dergi de çiftin Fransa’daki evi Château Miraval’da gerçekleşen düğünü birer albüm halinde okuyucularına sundu.

Böylece Jolie’nin ‘büyük gün’de üzeri çocuklarının resimleriyle süslü bir duvak giydiği ortaya çıktı. Gelinlik ise Versace’nin şef terzisi Luigi Massi’nin eseriydi.

Çocuklarının çizdiği desenlerden gelinlik Fotoğraflarda ilk göze çarpan Angelina Jolie’nin gelinliği Versace’nin tasarımcısı Luigi Massi’nin çizdiği gelinliğin duvağında çocuklarının çizdiği desenlere yer verdi.
Brad Pitt oğlunun kravatını taktı Brad Pitt’in kostümü ise dolabından seçtiği bir takım elbiseydi. Kravatını almayı unuttuğu için oğullarından birini kravatını taktı.

Düğünde çiftin 6 çocuğunun her birinin de rolü vardı. Büyükler Maddox ve Pax, 813 ve 10 yaş) annelerini koltuğa getirdiler.

Kızları Zahara ve Vivienne annelerinin nedimeliğini yaptılar. Shiloh ve Know ise çiçek ve konfeti attılar. Düğüne yalnızca 20 kişi katıldı. Brad Pitt davetli sayısını sınırlı tutmalarını, « Bizim için bu önemli günde sakin ve rahat olmamız çok önemliydi. Bu çocuklarımızla paylaşmak istediğimiz çok önemli bir andı ve ailemiz için de çok mutlu bir andı” diye açıkladı.Angelina Jolie gelinlik modeli

Angelina Jolie gelinliği

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir