29 Kasım bu tarz benim kim elendi?

29 Kasım bu tarz benim kim elendi?

 

29 Kasım bu tarz benim kim elendi, bu tarz benim Gizem Güler mi elendi, 29 kasım bu tarz benim Ayşegül Doğan mı elendi, Bu Tarz Benim 29 Kasım Gizem Güler mi Elenecek, bu tarz benim 29 kasım elenen isim

 

 

Türkiye’nin tarz yarışmasında geçen hafta Nur Bozar’ın eleneceğini sosyal medyadan duyan izleyiciler bu haftada 29 Kasım’da yapılacak olan eleme gecesinde Gizem Güler’in eleneceği söylentiler arasında. Gizem Gülerin eleneceği konuşulurken diğer yanda medyada şok bir iddia daha geldi.

 

‘Bu Tarz Benim ‘deki genç kızların Atilla Kaplakaslan’a ait mankenlik ajansından seçildiği iddia edildi.
Posta’nın haberine göre; yarışmacı Ayşegül Doğan’ın Atilla Kaplakaslan’ın yeğeni olduğu söylentisi de ortalığı karıştırdı. Kaplakaslan ‘Ayşegül, kızım Ceren’in arkadaşı. Hayatımda bir kez gördüm’ dedi. Bu arada sosyal medyada Ayşegül Doğan’ın birinci seçildiği konuşulmaya başlandı. Ayşegül Melisa Doğan’ın birinci olacağı konuşulurken diğer yanda da eleneceği konuşuluyor.

Ayşegül Melisa Doğan Bu tarz benim yarışmasına veda eden isim oldu…

 

Ayşegül Melisa Doğan kimdir

 

Moderatörlüğünü Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu ve konuk jürinin yer aldığı Bu Tarz Benim yarışmasının 29 Kasım 2014 cumartesi gecesi yayınlanacak eleme gecesinde elenen ismi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

29 Kasım bu tarz benim kim elendi, bu tarz benim Gizem Güler mi elendi, 29 kasım bu tarz benim Ayşegül Doğan mı elendi, Bu Tarz Benim 29 Kasım Gizem Güler mi Elenecek

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir