20-24 haziran Bana Her Şey Yakışır yarışmacıları

"bana her şey yakışır"Bana Her Şey Yakışır (20-24 haziran)Bu haftanın konsepti “Gelinlik”

Bana Her Şey Yakışır 19. hafta’nın gelinlik için belirlenen bütçe 500 TL…
Hedef ise haftanın en şık kadını olmak.
Her hafta farklı bir konseptin konu edildiği yarışmada 10 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi olabilmek için yarışacak. Programın bu haftaki yarışmacıları ise; Tuğçe Kabaoğlu, Rezan Denizmen, Sedef Selen Atmaca, Pelin Sezgin ve Duygu Altıntaş.

Yarışmacılarımız elbiseden, ayakkabıya, takıdan, çantaya, makyajdan saç tasarımına kadar 4 saat içerisinde kendilerince en güzel kombinlerini oluşturup konsepte göre en şık kadın olabilmek ve büyük ödül 10 bin lirayı kazanmak için yarışacak.

Acaba haftanın en şık kadını 5 kadın arasından kim olacak? Bana Her şey Yakışır’ın moda yorumcusu Cengiz Abazoğlu bu konuda neler söyleyecek,hanımlara hangi tüyoları verecek?

Sponsor Bağlantılar

20-24 haziran Bana Her Şey Yakışır yarışmacıları” için 7 yorum

 • 24 Haziran 2011 tarihinde, saat 07:11
  Permalink

  selen hanıma başarılar dilerim.Ev dekorunu çok beğendim.acaba nereden o dekoru yaptırmış öğrenebilir miyim.Şimdiden teşekkürler

  Yanıtla
 • 24 Haziran 2011 tarihinde, saat 08:39
  Permalink

  Duygu nun 2 gün önceki programda söyledikleri çok hoşuma gitti.eşi istemezse çalışmayacağı,kayınpeder ve k.validesi ile birlikte yaşayabileceği vs.diğer yarışmacılar ise hayata tamamen maddi gözle bakıp eşi çalışmasın derse ayrılacağını falan söylediler.insanlar kadın ve erkek olarak 2 farklı cins olarak yaratılmıştır ve biri ötekine muhtaçtır.aksi halde hayat devam ama mutluluk olmaz.Duygu mutluluğu parada ve işte değil yuvasında arayanlardan.eğer evli değilse inşaallah eşine çok değer veren ve onu kırmayan o kişiyi bulur(çünkü çok iyimser).o cins kişilerin sayısı da fazla değil.evlilik karşılıklı fedakarlık gerektirir.diğer yarışmacılar pek öyle görünmüyor.karşılıklı hesapların olduğu bir evlilik fazla yürümez yürüse de mutluluk olmaz(yine de ben onlara da biraz daha makul olup mutlu olmalarını dilerim).

  Yanıtla
 • 24 Haziran 2011 tarihinde, saat 11:26
  Permalink

  ben oraya Katılan bütün ablaları güzel bukdum ben zaten SELEN ablanın kazanmasını istiyodum olduONU ÇOKKK SEVDİM en güzel gelinliği o seçti onu TEBRİK EDİYORUM

  Yanıtla
 • 24 Haziran 2011 tarihinde, saat 12:17
  Permalink

  ayyy bu yarışmaya bayılıyorum katılmk istiorum ama yaşım küçük maaleseff bide kuzenim ibo yanımda slm var herkese bb öpt..

  Yanıtla
 • 25 Haziran 2011 tarihinde, saat 14:59
  Permalink

  Selen Atmaca ! Çok tatLı Birisinizz İnşallah Hayatta Çok ama Çoook Mutlu Olursunuz mutlu olmayı hakediyosunuz diye düşünüyorum . Sizin En büyük hayranınızım diye bilirim çok saygılı ve dürüstsünüz

  Yanıtla
 • 27 Haziran 2011 tarihinde, saat 05:36
  Permalink

  ben en cok duygunun ewlwnmw teklıfıne bayılım agladım ya superdı

  Yanıtla
 • 20 Eylül 2011 tarihinde, saat 09:41
  Permalink

  baykuş desenli elbise çok hoştu birinci olabilir

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir