16 Kasım Nurselin Mutfağı Çay Saati Menüsü

16 Kasım Nurselin Mutfağı Çay Saati Menüsü

 

16 KASIM 2015 Nurselin mutfağı çay saati ikramları, 16 Kasım Nurselin mutfağı çay saati izle, 16 Kasım Nurselin Mutfağı çay saati, 16 Kasım Nurselin Mutfağı ne pişti
16 Kasım 2015 pazartesi günü “Nursel’in Mutfağıı”nın konuğu çay saati menüsüyle Esma
Yıldırım konuk oldu… Esma Hanım’ın Çay saati menüsünde “Ciğerli Arnavut Böreği, Leopar Poğaça, Çikolatalı Pasta ve Fındıklı Kurabiye” tariflerini verdi.


Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

 

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

 

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Esma Yıldırım oldu. Esma Yıldırım, İstanbul’dan çay saati menüsüne özgü “Ciğerli Arnavut Böreği, Leopar Poğaça, Çikolatalı Pasta ve Fındıklı Kurabiye” yaptı.

 

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir